|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۸۷

رقابت های کشتی قهرمانی آسیا - تایلند

نمایندگان ایران در ۳ وزن در روز سوم رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا برای کسب مدال های طلا و برنز مبارزه می کنند.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از فدراسیون کشتی، در روز سوم رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا که در شهر چونبوری تایلند در حال برگزاری است یک نماینده ایران به دیدار فینال راه یافت و دو کشتی گیر دیگر نیز در دیدار رده بندی حضور دارند.

در وزن ۵۴ کیلوگرم کشتی آزاد ابوالفضل حاجی پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب راوندر از هند شد که با توجه به شکست کشتی گیر هندی، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۵۸ کیلوگرم کشتی آزاد مجتبی عموزاد در دور نخست با ضربه فنی علی از سوریه را شکست داد، اما در دور بعد با نتیجه ۶ بر یک مغلوب ماندپ از هند شد که با توجه به حضور کشتی گیر هندی در فینال وی به گروه شانس مجدد رفت. حاجی پور در این گروه با نتیجه ۵ بر صفر اصلان کانیشبکوف از قزاقستان را شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد. حریف وی در این دیدار احمد سعید از عراق است.

در وزن ۶۳ کیلوگرم کشتی آزاد امیر اکبرزاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ضربه فنی لو از تایوان را شکست داد. وی در دور سوم ۱۱ بر ۶ از سد سلطان جاکسیلک از قزاقستان گذشت. اکبرزاده در دور چهار م با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب آمیت از هند شد و به دیدار رده بندی رفت. حریف وی در دیدار رده بندی سوخباتار از مغولستان است.

در وزن ۶۹ کیلوگرم کشتی فرنگی محمد برزگرزاده در دور نخست با نتیجه ۳ بر یک شیمابوکورو از ژاپن را مغلوب کرد، وی در دور بعد با نتیجه ۳ بر یک مغلوب هیو از چین شد و با توجه به شکست این چینی در دور بعد، برزگرزاده از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۶ کیلوگرم کشتی فرنگی آرمان علیزاده در دور نخست با ضربه فنی الرادعی از یمن را شکست داد و در دور بعد نیز ۹ بر صفر مانجیت از هند را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار یوشیدا از ژاپن است.

انتهای پیام / م

ارسال نظر