|
|
کدخبر: ۱۷۳۹۴۲

عزیزیان در گفت وگو با فارس:

مربی احتمالی دروازه بانان تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: هنوز قراردادم را با پدیده امضا نکردم و طی امروز و فردا همه چیز مشخص خواهد شد.

سعید عزیزیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص قراردادش با باشگاه پدیده مشهد گفت: هنوز با این تیم قراردادی امضا نکردم و قرار است طی یکی دو روز آینده این موضوع نهایی شود البته ما صحبت هایمان را انجام داده ایم و به توافقاتی هم رسیدیم اما باید ببینیم در این یکی دو روز چه اتفاقاتی رخ می دهد.

وی درباره انتشار مبلغ قراردادش افزود: من مشکلی با منتشر شدن رقم قراردادم ندارم. البته شاید یکسری با این قضیه مشکل داشته باشند اما نظر من این است که اگر قراردادها شفاف باشد و رقم آن اعلام شود بهتر است.

مربی دروازه بانان تیم های صبا و پرسپولیس درباره همکاری اش با علیرضا مرزبان در پدیده مشهد خاطرنشان کرد: مرزبان یکی از مربیان خوب ایران است که سابقه فعالیت در کشور آلمان را دارد و مربی تیم ملی فوتبال مونته نگرو بوده و کارنامه مشخصی هم دارد. او از من خواست که به پدیده کمک کنم و من هم امیدوارم بتوانم در کنار سایر بازیکنان و مربیان سال خوبی را برای پدیده رقم بزنیم.

وی ادامه داد: پدیده سال اولی است که به لیگ برتر آمده و فکر می کنم اگر بازیکنان خوبی بگیریم می توان به نتیجه گرفتن این تیم امیدوار بود و مطمئن هستم نتیجه نگرفتن غیرممکن نیست. فکر می کنم با کار زیاد بتوانیم نتیجه بگیریم.

عزیزیان درباره شایعاتی مبنی بر حضور رحمتی یا طالب لو در پدیده اظهار داشت: اجازه بدهید من ابتدا قراردادم را با باشگاه ببندم سپس در این رابطه حرف می زنم اما در حال حاضر فکری در این باره نکردم چراکه شاید به هر دلیلی قراردادم امضا نشود و این وجهه خوبی ندارد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که اگر قراردادی نبسته پس چطور رقم آن منتشر شده اظهار داشت: به هر حال ما به توافقات اولیه رسیده ایم و شاید به همین دلیل مبلغ قرارداد من منتشر شده اما طی امروز و فردا همه چیز مشخص خواهد شد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر