|
|
کدخبر: ۱۷۳۹۹۳

خبرگزاری تسنیم: مالک باشگاه میلان با اظهارنظری طعنه آمیز نارضایتی خود را از عملکرد سرمربی هلندی تیمش بروز داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سیلویو برلوسکونی، مالک باشگاه میلان روز گذشته(جمعه) اولین روز از دوره خدمات اجتماعی خود(به عنوان مجازات تخلف مالیاتی اش) را در مرکز نگهداری از سالمندان دارای اختلالات روانی «ساکرا فامیلیا» در شهر چزانو بوسکنه ایتالیا سپری کرد و پس از آن گفت وگویی با خبرنگاران داشت.

نخست وزیر پیشین ایتالیا در این گفت وگو بار دیگر ثابت کرد برخلاف میل باطنی اش و تنها به پیشنهاد سایر مسئولان باشگاه به انتصاب کلارنس سیدورف به عنوان سرمربی این تیم در اواسط فصل جاری رضایت داده است.

برلوسکونی به خبرنگاران گفت: من در این مرکز افراد زیادی را دیده ام و می توانم بگویم که همه آنها هم می توانند به خوبی رختکن میلان را کنترل کنند!

کنایه برلوسکونی به اتفاقات جنجال برانگیز اخیری بود که ماریو بالوتلی به راه انداخت و سیدورف هم از آنها حمایت کرد.

سیدورف ماه ژانویه سال جاری در حالی به عنوان جانشین ماسیمیلیانو آلگری هدایت میلان را بر عهده گرفت که برخی از رسانه های ایتالیایی از عدم رضایت برلوسکونی به حضور هافبک هلندی پیشین تیمش روی نیمکت تیم خبر دادند.

با وجود آنکه نتایج میلان پس از روی کار آمدن سیدورف رفته رفته بهتر شده است و جایگاه این تیم در جدول رده بندی ارتقا پیدا کرده است، هنوز هم خبرهایی مبنی بر تمایل برلوسکونی برای قطع همکاری با سیدورف شنیده می شود.

روسونری از هفت بازی اخیر خود شش بازی را برده است و هنوز این شانس را دارد که سهمیه لیگ اروپای فصل آینده را کسب کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر