|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۲۲

قوچان نژاد: لطف متین به تیم ملی را نادیده نباید گرفت

جبار قوچان نژاد، مربی بین المللی والیبال کشورمان گفت: نبایداز لطف متین و همکاری با تیم ملی والیبال به راحتی گذشت.

جبار قوچان نژاد مربی تیم بین المللی والیبال در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: در وهله اول باید بگویم که سطح کیفی مسابقات والیبال جام باشگاه های جهان بسیار بالا و سنگین است.

وی تصریح کرد: برزیل و روسیه جزء ابرقدرت های والیبال جهان با متین در یک گروه بودند از طرفی هم مسئولان این باشگاه به خاطر همکاری با تیم ملی و فدراسیون نیروهای کلیدی خود را در اختیار نداشتند، البته ناگفته نماند که آن ها نیازهای با ارزشی را همراه خود بردند ولی تیم از هماهنگی مطلوبی برخوردار نبود.

وی تصریح کرد: به طو کلی سطح والیبال ما با برزیل و روسیه فاصله زیادی دارد و عدم صعومان از ناهماهنگی میان بازیکنان نشأت می گیرد، صرف نظر از نتیجه از لطف مجموعه متین ورامین به تیم ملی نباید غافل بشویم.

وی در خصوص تأخیر در آوردن کواچ اظهار داشت: تأخیر در آمدن وی ضربه بزرگی به والیبال وارد می کند ولی امیدوارم کواچ روزهای خوبی را در کنار تیم ملی ایران داشته باشد و تأخیر وی با همت و غیرت والیبالیست های ایرانی جبران شود.

وی تصریح کرد: پیامکی از سوی فدراسیون در هنگام ورود کواچ به تهران برایم ارسال شد با این تیتر که " کواچ: برای اول شدن آمده ام "
این تیتر با متن صحبت های سرمربی تیم ملی تفاوت دارد و مفهوم چندانی نداشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر