|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۸۱

مسئولان باشگاه نفت تهران درباره پیوستن من به این باشگاه با من صحبتی نکرده اند و رفتنم به آن جا هنوز مشخص نیست.

هومن افاضلی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: مسئولان باشگاه نفت تهران مذاکره ای برای سرمربیگری تیمشان با من نداشتند.

افاضلی در مورد وضعیتش در تیم ملی امید گفت: من تمام کارهایم را انجام دادم و تحویل وینگادا دادم اما هنوز به عنوان یک عضو فنی از لحاظ فکری به وینگادا کمک می کنم.

سرمربی سابق تیم ملی امید گفت: مشکل تیم ملی امید کارهای اجرایی است و ربطی به سرمربی ندارد. عدم همکاری باشگاه با تیم ملی امید هم جزو مشکلات دیگر این تیم است و مشکل دیگر تیم ملی امید مربوط به خدمت سربازی بازیکنان آن است که بعضی از آنان مشکل خروج پیدا می کنند.

وی در ادامه افزود: در سال ۸۸ هنگامی که سرمربی تیم ملی امید بودم به خاطر مشکل خدمت سربازی ای که ۴ بازیکن داشتند نتوانستم آن ها را به بازی با قرقیزستان ببرم.

وی تصریح کرد: همیشه این مشکلات درتیم ملی امید بوده و اگر این مشکلات حل نشود تیم ملی امید با مشکلات بیشتری روبه روی می شود و مسائل فنی نیز تحت تأثیر این مشکلات قرار میگیرد.

افاضلی درباره وینگادا که آیا می تواند به المپیک راه پیدا کند یا خیر نیز بیان کرد: وینگادا مربی کارنامه داری است و دانش خوبی در فوتبال دارد و از زمانی که به تیم پیوسته خود را علاقه مند و پیگیر کارهای فوتبال نشان داده و من وفدراسیون نیز به وینگادا کمک می کنیم که از نظر فنی مشکلی نداشته باشد.

وی در پایان در خصوص ماندن یا رفتنش به عنوان دستیار وینگادا گفت: من با فدراسیون صحبت کردم و مسئولان وقت از جمله آیت الهی، کفاشیان و نبی می دانند که راجع به این موضوع نظرات خودم را گفته ام و آن ها همه چیز را درباره نظرهای من می دانند ولی تا آن جایی که فدراسیون بخواهد و بتوانم از لحاظ فنی به وینگادا کمک خواهم کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر