|
|
کدخبر: ۱۷۴۱۴۷

روزهای ۲۳و ۲۴ اردیبهشت ماه و تهران

با حضور اساتید مطرح سمپوزیوم بین المللی علم و کشتی زیر نظر انستیتو بین المللی کشتی ایران در تهران برگزار می شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، برای اولین بار در ایران، سمپوزیوم بین المللی علم و کشتی همزمان با برگزاری رقابت های جام جهانی روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه زیر نظر انستیتو بین المللی کشتی ایران و با هماهنگی کمیسیون علمی فیلا برگزار می شود.

در این سمپوزیوم علمی صاحب نظران نخبه فیلا از جمله دکتر شادگان، دکتر حمید کرمانشاهی، فکرت کریم اف از ازبکستان، پیتر کایروف از بلغارستان، دکتر بهمن میرزایی و دکتر حیدر صادقی در باره ی مسائل و موضوعاتی همچون آسیب های کشتی گیران، آمادگی روانی، متدولوژی تمرین های کشتی و بیومکانیک و مسائل علم روز کشتی سخنرانی خواهند کرد.

سپس استادان دعوتی با تشکیل کارگاه های آموزشی به پرسش های مربیان و دانش افزایی دانشجویان و علاقه مندان به کشتی پاسخ خواهند داد.

همچنین برای حضور در این سمپوزیوم از نمایندگان کمیسیون علمی فیلا مانند دیوید کوربی، بوریس پودلیوایف، اوانیس بارباس، هارولد تونومن و تنی چند از مقام های ارشد فیلا دعوت رسمی به عمل آمده است.

این همایش علمی برای اولین بار در تاریخ کشتی ایران با همکاری فدراسیون کشتی، انستیتو بین الملی کشتی و کمیسیون علمی فیلا در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. فدراسیون کشتی در تلاش است با برگزاری این همایش های علمی ضمن ارتقای دانش علمی مربیان کشتی ایران و دیگر کشورهای عضو فیلا، باعثگسترش روابط علمی و فنی کشتی ایران و فیلا و راه اندازی مرکز علمی بین المللی فیلا در ایران شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر