|
|
کدخبر: ۱۷۴۱۴۸

رقابت های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا - تایلند

خبرگزاری تسنیم: نمایندگان ایران در روز سوم رقابت های کشتی نوجوانان آسیا و گزینشی المپیک چین به یک مدال طلا و دو برنز دست یافتند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت فدراسیون کشیتی، در ادامه رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا در چونبوری تایلند، نماینده وزن ۷۶ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران به مدال طلا دست یافت و آزادکاران اوزان ۶۳ و ۵۸ کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.

در کشتی فرنگی و در وزن ۷۶ کیلوگرم، آرمان علیزاده پس از پیروزی بر کشتی گیرانی از یمن و هند موفق شد در دیدار پایانی یوشیدا از ژاپن را با نتیجه ۱۵ بر ۲ شکست دهد و به مدال طلا دست یابد. در وزن ۶۹ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز، محمد برزگرزاده پس از برد مقابل حریف ژاپنی برابر کشتی گیری از چین با نتیجه ۳ بر صفر باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.

همچنین در ۶۳ کیلوگرم کشتی آزاد، امیررضا اکبرزاده پس از پیروزی مقابل کشتی گیرانی از تایوان و قزاقستان، به حریف هندی خود باخت اما موفق شد در مسابقه رده بندی با پیروزی ۸ بر صفر مقابل سوخباتار از مغولستان، صاحب مدال برنز شود. در این وزن نمایندگان هند و ژاپن به مدال طلا و نقره دست یافتند.

در وزن ۵۸ کیلوگرم آزاد نیز مجتبی عموزاده پس از پیروزی مقابل کشتی گیری از سوریه، به نماینده هند باخت اما با حضور این کشتی گیر در فینال، به مسابقه شانس مجدد راه یافت و پس از گذشتن از سد کشتی گیری از قزاقستان راهی دیدار رده بندی شد که در این مسابقه توانست عمر احمد سعید از عراق را ۱۰ بر صفر شکست دهد و به مدال برنز دست یابد. در این وزن کشتی گیرانی از هند و قرقیزستان اول و دوم شدند.

در وزن ۵۴ کیلوگرم آزاد، ابوالفضل حاجی پور پس از باخت به کشتی گیر هند از دور رقابت ها کنار رفت.

فردا رقابت های سه وزن کشتی آزاد در اوزان ۴۲،۴۶ و ۵۰ کیلوگرم و ۸۵ و ۱۰۰ کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار و این مسابقات به پایان می رسد.

انتهای پیام /

ارسال نظر