|
|
کدخبر: ۱۷۵۰۶۲

رییس کمیته ملی المپیک لهستان امروز دوشنبه از اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در آکادمی ملی المپیک بازدید کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛آنژه کرانیسچی صبح امروز پس از دیدار با کیومثهاشمی رییس کمیته ملی المپیک کشورمان، در اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان حضور یافت و کادر فنی و بازیکنان این تیم دیدار و گفتگو کرد.

رییس کمیته ملی المپیک لهستان که ریاست فدراسیون هندبال این کشور نیز بر عهده دارد در گفتگو با کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: امیدوارم در مدت حضورم در ایران بتوانم برای گسترش همکاری لهستان و ایران در ورزش به ویژه در رشته ورزشی والیبال کاری انجام دهم.
آنژه کرانیسچی در ادامه به روابط تاریخی دو کشور ایران و لهستان اشاره کرد و گفت: والیبال پایه یکی از اولویت های همکاری لهستان و ایران در ورزش است. در گذشته نیز در این خصوص همکاری های بین دو کشور وجود داشته است و امیدوارم در آینده تداوم یابد.

محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان نیز در بازه روند آماده سازی تیم ملی ایران گزارشی ارائه کرد و از هر گونه همکاری بین والیبال ایران و لهستان استقبال کرد.
دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان از شنبه هفته گذشته با حضور ۱۹ بازیکن در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شد و به مدت ۱۲ روز پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ۱۸ سال آسیا آماده می کند، تا اعزام به این رقابت ها ۱۰مرحله اردوی دیگر خواهد داشت.

دهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه مقدماتی آغاز می شود که تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با تیم های هند، قطر و بحرین همگروه است.
این رقابت ها از ۱۴ شهریورماه سال جاری به مدت ۹ روز در سری لانکا برگزار می شود.
انتهای پیام /

ارسال نظر