|
|
کدخبر: ۱۷۵۰۷۱

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته ملی المپیک لهستان امروز(دوشنبه) از اردوی تیم والیبال نوجوانان ایران در آکادمی ملی المپیک بازدید کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت فدراسیون والیبال، آنژه کرانیسچی صبح امروز پس از دیدار با کیومثهاشمی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در اردوی تیم والیبال نوجوانان حضور یافت و کادر فنی و بازیکنان این تیم دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک لهستان که ریاست فدراسیون هندبال این کشور نیز بر عهده دارد در گفت وگو با کادر فنی تیم والیبال نوجوانان گفت: امیدوارم در مدت حضورم در ایران بتوانم برای گسترش همکاری لهستان و ایران در ورزش به ویژه در رشته ورزشی والیبال کاری انجام دهم. والیبال پایه یکی از اولویت های همکاری لهستان و ایران در ورزش است. در گذشته نیز در این خصوص همکاری های بین دو کشور وجود داشته است و امیدوارم در آینده تداوم یابد.

محمد وکیلی سرمربی تیم والیبال نوجوانان نیز درباره روند آماده سازی تیم نوجوانان ایران گزارشی ارائه کرد و از هر گونه همکاری بین والیبال ایران و لهستان استقبال کرد.

دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم والیبال نوجوانان از شنبه هفته گذشته با حضور ۱۹ بازیکن در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شد و به مدت ۱۲ روز پیگیری خواهد شد. تیم والیبال نوجوانان ایران که خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ۱۸ سال آسیا آماده می کند تا اعزام به این رقابت ها ۱۰مرحله اردوی دیگر خواهد داشت.

دهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور ۱۶ تیم در ۴ گروه مقدماتی آغاز می شود که تیم والیبال نوجوانان ایران با تیم های هند، قطر و بحرین همگروه است. این رقابت ها از ۱۴ شهریورماه سال جاری به مدت ۹ روز در سریلانکا برگزار می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر