|
|
کدخبر: ۱۷۵۱۹۶

برای دیدار های تدارکاتی با تیم های بلغارستان و صربستان؛

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی پانزده بازیکن را جهت دیدار های تدارکاتی با تیم های بلغارستان و صربستان اعلام کرد.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگاران، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی پانزده بازیکن را برای سفر به صوفیه و بلگراد و برگزاری چند دیدار دوستانه با تیم های ملی بلغارستان و صربستان اعلام کرد که به قرار زیر است:

سعید معروف، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، آرمین تشکری، سامان فائزی، فرهاد قائمی، رحمان داوودی، علیرضا مباشری، امیر غفور، شهرام محمودی، عبدالرضا علیزاده، مهدی مرندی، مجتبی میرزا جانپور و میلاد عبادی پور.

کاروان والیبال کشورمان ساعت ۱۵:۵۵ روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت جهت برگزاری چند دیدار دوستانه عازم صوفیه بلغارستان می شود و سپس ۳۰ اردیبهشت ماه عازم بلگراد می شود و چند دیدار تدارکاتی با تیم ملی صربستان انجام می دهد.

در پایان دیدار های دوستانه ایران و صربستان، از بین پانزده بازیکن مذکور۱۲ بازیکن توسط کادر فنی انتخاب می شوند تا تیم ملی کشورمان، ششم خرداد ماه با ۱۲ بازیکن عازم تریسته شود و در اولین مسابقه خود در لیگ جهانی ۲۰۱۴ مقابل ایتالیا که اکنون حریف سنتی و در عین حال قدرتمند ایران در مسابقات جهانی شده است، صف آرایی کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر