|
|
کدخبر: ۱۷۵۲۴۰

بعضی اعضای هیات مدیره، پرسپولیس روی بعضی دستیاران علی دایی بحثدارند و خواهان جایگزین شدن آنها هستند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، بنا بر اطلاع ما از برخی منابع مطلع اعضای هیات مدیره پرسپولیس روی بعضی دستیاران علی دایی بحثدارند و خواهان تغییر کردن آنها هستند و از رحیمی مدیر عامل باشگاه خواسته اند، موضوع را به اطلاع سرمربی برساند.

اوایل کار، بحثهیات مدیره بر سر این موضوع بود که علی دایی باید از افراد قوی تری در کادر فنی استفاده کند، اما اصرار بر این موضوع سودی نداشت چون علی دایی می توانست طرح این موضوع که دستیاران بر اساس صلاحدید فنی سرمربی انتخاب می شوند، مقابل هیات مدیره بایستید.

حال می شنویم در هیات مدیره دغدغه های دیگری هم مطرح است، به عنوان نمونه منابع غیر رسمی از جلسات هیات مدیره این مساله را نقل می کنند که بعضی اعضا روی عملکرد محمد رضا مولایی در حاشیه فوتبال که در جریان پیگیری های پرونده محسن قهرمانی، محروم شد و به گونه ای نیست که باشگاه پرسپولیس اگر دغدغه فرهنگی داشته باشد از کنارش بگذرد. این اعضا اعتقاد دارند پرسپولیس می تواند بدنساز دیگری داشته باشد، اما بعید به نظر می رسد، علی دایی با این مساله کنار بیاید.

البته گفته می شود مولایی در خود تیم با مشکلاتی روبه رو است ولی شاید طرح موضوع از سوی هیات مدیره باعثشود علی دایی به طور کلی این موضوع را از ذهن خود پاک کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر