|
|
کدخبر: ۱۷۵۴۱۸

خبرگزاری تسنیم: فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای در خصوص شرکت آل اشپورت صادر کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، متن اطلاعیه فدراسیون در خصوص البسه تیم های ملی فوتبال که از سوی شرکت آل اشپورت تامین می شود به شرح زیر است:

فدراسیون فوتبال رضایت خود را از البسه هایی که شرکت آل اشپورت و روماریو اسپورت در اختیار تیم های ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی گذاشته است، اعلام کرد.

در ادامه اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است: فدراسیون فوتبال ایران نه در گذشته و نه هم اکنون مشکلی با این شرکت نداشته است. در واقع البسه هایی که شرکت آل اشپورت و ماریو اسپورت در اختیار تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی قرار داده مشکلی نداشته و بازیکنان می توانند پس از هر بازی پیراهن های خود را با بازیکنان تیم های مقابل تعویض کنند.

شرکت آل اشپورت مدت زمان زیادی است که با فدراسیون فوتبال همکاری داشته و تعهد دارد که چه در رقابت های جام جهانی و پس از آن پیراهن های تیم ملی فوتبال را تامین کند. شرکت آل اشپورت پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را به گونه ای طراحی کرده که متمایز با دوره های قبل بوده و با در خواست فدراسیون فوتبال به موضوع زیست محیطی(اجتماعی) اشاره کرده و نقش یوزپلنگ ایرانی را به زیبایی بر روی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران طراحی کرده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر