|
|
کدخبر: ۱۷۵۶۱۴

لیگ شروع نشده ولی پرسپولیس از حالا دچار حاشیه شده است

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که اگر اختلافی بین حمید استیلی و علی دایی وجود دارد باید هرچه زودتر باید برطرف شود.

رضا شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد بحثاختلاف دایی و استیلی که این روزها خبرساز شده است، گفت: این دو زمانی که در تیم ملی حضور داشتیم رابطه بدی با هم نداشتند و هیچ وقت مشکلی بین دایی و استیلی به وجود نیامد. الان اما می شنویم که رسانه ها از اختلاف این دو نفر خبر می دهند و مثل اینکه مشکلاتی وجود دارد. شما می بینید لیگ شروع نشده است ولی پرسپولیس حاشیه دارد، موضوعی که همیشه از آن ضربه خورده است.

وی ادامه داد: من احساس می کنم مدیرعامل باشگاه برای حفظ دایی در پرسپولیس خودش تصمیم گرفت و گویا مشورتی با اعضای هیئت مدیره نداشته است. به هر حال شاید در ادامه مشکلات دیگری به وجود بیاید و مخالفان دایی در هیئت مدیره هم بیشتر شوند. هیئت مدیره که همینطوری انتخاب نشده و آنها باید روی خیلی مسائل و مشکلات اشراف داشته باشند.

مدافع - هافبک پیشین پرسپولیس خاطر نشان کرد: الان در روزنامه ها می خوانیم که دایی و استیلی در فلان جلسه یا فلان مجلس با هم روبرو نشدند. مطمئناً این مسائل به پرسپولیس ضربه خواهد زد. من معتقدم اگر کدورتی بین این دو نفر وجود دارد باید هر چه سریع تر برطرف شود در غیر اینصورت حاشیه ها بیشتر خواهد شد. شما مطمئن باشید که بالاخره دایی و استیلی باید با یکدیگر رودررو شوند و چه بهتر که اگر اختلافی هست هر چه سریع تر برطرف شود.

شاهرودی همچنین در مورد تشکیل کمیته فنی و حاشیه هایی که در این خصوص به وجود آمده است، گفت: مطمئناً این موضوع هم دردسرهای خودش را خواهد داشت. نمی دانم چرا باشگاه پرسپولیس عابدینی را به عنوان عضو کمیته فنی انتخاب کرد و اگر قرار بود او به پرسپولیس بیاید پس چرا به عنوان مدیرعامل نیامد؟ امیدوارم پرسپولیس بابت این مسائل دچار حاشیه نشود و حداقل یک فصل را با آرامش سپری کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر