|
|
کدخبر: ۱۷۶۵۰۸

محمدرضا خلعتبری در خصوص برگزاری اردوی آفریقای جنوبی و اتریش توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ وی در خصوص برگزاری اردوی تدارکاتی آفریقای جنوبی و اتریش گفت: در چند سالی که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم اردویی به خوبی و سختی آفریقای جنوبی و اتریش ندیدم.

فدراسیون فوتبال یکی از بهترین اردوهای تیم ملی را برگزار کرد تا بازیکنان به شرایط خوبی برسند. در افریقا بیشتر روی کارهای بدنسازی تمرکز داشتیم و تمریناتی که در این اردو با حضور مربی بدنساز برزیلی انجام شد، به آمادگی هر چه بیشتر بازیکنان کمک کرد. در اردوی اتریش نیز باید بگویم تمرینات سخت و خوبی را برگزار می کنیم.

وی درباره برگزاری سه دیدار دوستانه در اتریش گفت: بازیهای دوستانه هم سختی خودش را دارد. تیم ها در بازیهای دوستانه هم سعی می کنند پیروز باشند و بهترین نتیجه را بگیرند. هر آنچه در توان داریم به کار خواهیم گرفت تا بهترین عملکرد را از خود به جای بگذاریم.

خلعتبری در پایان ضمن اعلام این موضوع که پیراهن تیم ملی مقدس بوده و باید قدر آن را دانست گفت: پوشیدن این پیراهن لیاقت و شایستگی می خواهد که امیداور هستیم با پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در رقابتهای جام جهانی نتایج مثبت و ارزنده ای را کسب کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر