|
|
کدخبر: ۱۷۶۵۷۳

رویس پتانسیل تبدیل شدن به یکی از ۱۰ بازیکن برتر جهان را دارد

خبرگزاری تسنیم: مدافع برزیلی بایرن مونیخ در حمایت از سرمربی اسپانیایی این تیم تأکید کرد او و هم تیمی هایش صددرصد پشت پپ گواردیولا هستند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، دانته، مدافع میانی تیم فوتبال بایرن مونیخ در آستانه دیدار امشب(شنبه) این تیم مقابل بورسیا دورتموند در فینال جام حذفی آلمان با تمجید از مهاجم زردپوشان وستفالن گفت: مارکو رویس یکی از قدرتمندترین مهاجمانی است که در این فصل مقابلش بازی کرده ام. او کیفیت و پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به یکی از ۱۰ بازیکن برتر جهان را دارد.

وی در خصوص عملکرد فصل ۱۴-۲۰۱۳ باواریایی ها گفت: تا زمانی که قهرمانی ما در رقابت های بوندس لیگا مسجل شود بهترین تیم دنیا و تیمی شکست ناپذیر بودیم. حالا وقتی مردم می پرسند که «آیا این فلسفه بازی، مناسب بایرن بوده است؟» جای ناراحتی دارد. آلمانی ها مردمی باهوش هستند و نباید هرگز چنین سئوالاتی بپرسند. پپ گواردیولا در هفته بیست وهفتم در حالی قهرمانی بوندس لیگا را برای بایرن به دست آورد که دروازه تیمش تنها ۱۳ بار گشوده شده بود.

مدافع تیم ملی برزیل افرود: پس از آنکه قهرمان بوندس لیگا شدیم، ریتم بازی خود را از دست دادیم و این اشتباه ما بود. ما روی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کرده بودیم و همین باعثشد تا مقابل آگزبورگ و بورسیا دورتموند شکست بخوریم. با این وجود اعتقاد دارم فلسفه بازی گواردیولا صددرصد مناسب بایرن مونیخ بوده و هست. ما صددرصد پشت پپ هستیم و برای فلسفه بازی او تا پایان خواهیم جنگید.

مدافع ۳۰ ساله سرخپوشان مونیخ یادآرو شد: نتایجی هم که در لیگ قهرمانان رقم خورد تنها بسته به تفاوت های جزئی تیم ها و روی غافلگیری بود. حذف بایرن از این رقابت ها جای تأسف داشت، چون ما در بازی رفت مقابل رئال مادرید خیلی خوب بازی کردیم. در دیدار برگشت در مونیخ هم ۱۵ دقیقه خوب بازی کردیم اما گل اول را خوردیم که همین گل باعثشد شیرازه تیم از هم پاشیده شود. پس از دریافت دومین گل واقعاً کار برای ما دشوار شد و در نهایت شکست خوردیم. با این وجود رئال هرگز نتوانست نشان دهد که تیمی بهتر از بایرن مونیخ است. این تیم روی غافلگیری موفق به گشودن دروازه ما شد.

دانته که سه سال از مدت قراردادش با بایرن مونیخ باقی مانده است، تصریح کرد: از اینکه در بایرن هستم، خوشحالم. بازی در ترکیب اول تیم فوق العاده است. هدفم این است که تا جایی که می توانم در بایرن مونیخ بمانم و اگر موفق شوم با پیراهن این تیم به دنیای بازیگری ام خاتمه دهم خوشحال ترین مرد روی کره زمین خواهم بود. البته اگر بایرن مرا نخواهد مسئله ای دیگر است اما همیشه طرفدار این تیم خواهم بود. این تیم، این هواداران و شهر مونیخ برای من مفهوم خاصی دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر