|
|
کدخبر: ۱۷۶۶۶۴

مسابقات قهرمانی کشوری والیبال ساحلی؛

نخستین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال ساحلی در بندر انزلی به کار خود پایان داد.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، نادر انصاری دبیر کمیته ساحلی فدراسیون والیبال اظهار داشت: در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم حاضر توانستند بازی های خوب و سطح بالایی از خود به نمایش بگذارند و نتایج خوبی هم به دست آمد.

وی تصریح کرد: دیدار نهایی رقابت ها با حضور ۲ تیم ملی والیبال ساحلی برگزار شد، در نتیجه بازی هیچ فرقی وجود نداشت اما قهرمانی تیم ملی(الف) باعثشد تا روحیه جنگندگی به ساحلی بازان اول کشورمان بازگردد. چون بازیکنان تیم(الف) نتوانستند در مسابقات آسیایی تایلند مقام خوبی کسب کنند برد قهرمان قاره آن ها را از نظر روحی و روانی تا حد قابل توجهی تأثیر مثبت داشت.

انصاری افزود: به طور قاطع مسابقات والیبال ساحلی بوشهر با نواقص خاص خود همراه بود که بخش کوچکی از آن به کمیته مربوط می شود و بخش دیگر به کم تحرکی میزبان ربط دارد.

سرپرست فنی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور درباره تأثیر این رقابت ها در آماده سازی تیم های اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های کره جنوبی گفت: هرچه ملی پوشان ایران در شرایط مسابقه بیشتر تمرین کنند میزان آمادگی آن ها نیز بهتر خواهد بود در حال حاضر شرایط ملی پوشان خوب است.

انتهای پیام /

ارسال نظر