|
|
کدخبر: ۱۷۷۰۶۴

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان؛

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کبدی روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور نصراله سجادی معاون قهرمانی و حرفه ایی وزارت ورزش و جوانان در سالن اجتماعات فدراسیون برگزار خواهد شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،مجمع عمومی سالیانه کبدی به منظور بررسی عملکرد سال ۱۳۹۲ و همچنین تصویب تقویم ورزشی و آئین نامه های فدراسیون در سال ۱۳۹۳ روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه به ریاست نصراله سجادی معاون قهرمانی و حرفه ایی وزارت ورزش و جوانان در سالن اجتماعات فدراسیون واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون در دو بخش زمانی برگزار خواهد شد که در بخش اول که از ساعت ۸ صبح آغازخواهد شد سمینار تخصصی کبدی با شرکت رئیس و نایب رئیسان هیات های استانی سراسر کشور در سالن اجتماعات فدراسیون کبدی برگزار می شود.
در بخش دوم مجمع عمومی که از ساعت ۱۴ آغاز می شود نصراله سجادی معاون قهرمانی و حرفه ایی وزارت ورزش به عنوان رئیس مجمع عمومی فدراسیون در جمع روسای هیات های کبدی استان های سراسر کشور حضور پیدا خواهد کرد تا ضمن بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته، تقویم، برنامه های آماده سازی تیم های ملی کبدی آقایان و بانوان اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی و پوکت تایلند و آئین نامه هایی فدراسیون را به اتفاق اعضاء حاضر در مجمع پس تائید نهایی به تصویب برسانند.
انتهای پیام /

ارسال نظر