|
|
کدخبر: ۱۷۷۵۵

محمد نوری، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی سه بازیکنی هستند که در این فصل وضعیت خوبی به لحاظ قرار گرفتن در ترکیب نداشته اند.

به گزارشامیدبه نقل از گل، دو سه روزی است بحثجدایی دو سه بازیکن از پرسپولیس در مقطع نقل و انتقالات نیم فصل مطرح شده و گفته می شود برخی از این بازیکنان خودشان دنبال جدایی هستند از جمله رضا حقیقی و میلاد غریبی که البته این مساله با مخالفت دایی(فعلا) مواجه شده و گفته باید این چند بازی تا پایان نیم فصل بگذرد. در این میان ظاهرا باشگاه تا پایان فصل هم قصد صدور رضایتنامه برای حقیقی را ندارد اما شاید این قضیه برای میلاد غریبی تفاوت هایی داشته باشد.
با این حال گفته می شود به غیر از این دو نفر، سه بازیکن حالا باسابقه پرسپولیس هم قصد جدایی از این تیم را دارند یا اگر بخواهیم طور دیگری این قضیه را مطرح کنیم شایعه شده باشگاه پرسپولیس می خواهد آنها را به تیم های دیگر بدهد.
محمد نوری، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی سه بازیکنی هستند که در این فصل وضعیت خوبی به لحاظ قرار گرفتن در ترکیب نداشته اند که البته این وضعیت در خصوص نوروزی به مراتب بدتر بوده است. با این وجود دو بازیکن دیگر بخصوص محمد نوری که می خواهد همراه تیم ملی به جام جهانی بروند زیاد از شرایط موجود راضی نیستند. البته علی دایی به هر سه بازیکن علاقه دارد و شاید حاضر نباشد به راحتی آنها را از دست بدهد.
در میان سه بازیکن فوق شاید غلامرضا رضایی کمتر از دو نفر دیگر بابت نیمکت نشینی ناراحت شود یا این ناراحتی را بروز دهد اما ادامه این وضعیت قطعا برای او و دو بازیکن دیگر خوشایند نیست

ارسال نظر