|
|
کدخبر: ۱۷۷۷۰۳

رم موفق شد در حساس ترین بازی هفته سری آ با ۲۲ گل از سد لاتزیو گذر کرده و اختلاف خود با صدر جدول را حفظ کند.

به گزارش امید نیوز و به نقل از " ورزش سه "، دربی شهر رم در شرایطی آغاز شد که رم و لاتزیو در رده های سوم و چهارم قرار داشتند و برای برای جا نماندن از کورس قهرمانی، به امتیازات این دیدار نیاز مبرمی داشتند.

در ۱۰ دقیقه ابتدایی، دو تیم توفیقی در ایجاد موقعیت مهم روی دروازه یکدیگر نداشتند و اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۱۳ و برای چیرو ایموبیله، مهاجم ایتالیایی لاتزیو ایجاد شد اما ضربه او با اختلاف از کنار دروازه شزنی به بیرون رفت. چند دقیقه بعد، باز هم ایموبیله در موقعیت مناسبی قرار داشت که تکل زیبای ده روسی مانع ایجاد خطر روی دروازه جالوروسی ها شد.

در ادامه، بیشتر بازی درگیرانه و در میانه میدان دنبال شد و دو تیم نتوانستند موقعیت مهمی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند. دقیقه ۴۰، ده روسی و ژکو روی همکاری با یکدیگر می توانستند قفل دروازه بیانکوچلستی ها را بگشایند اما این اتفاق رخ نداد.

در چند دقیقه باقیمانده نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود و به جز چند حرکت از ایموبیله، اتفاق خاصی روی دروازه هیچ یک از دو تیم ایجاد نشد.

در نیمه دوم، دو تیم تلاش کردند تا روند بازی را تغییر بدهند. در دقیقه ۵۰، پارولو تصمیم گرفت از راهی دور شانس خود را امتحان کند اما ضربه او در اختیار شزنی قرار گرفت.

در دقیقه ۶۰، رم این فرصت را داشت تا توسط ژکو به گل برسد اما واکنش زیبای مارکتی مانع آن شد. ارسال ناینگولان با ضربه سر مهاجم صرب تبار همراه بود اما مارکتی مانع باز شدن دروازه لاتزیو شد.

یک دقیقه بعد، اندرسون در مقابل دروازه رم موقعیت خوبی داشت اما مانولاس، مدافع مستحکم جالوروسی ها مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

اما در دقیقه ۶۴، بالاخره رم موفق شد گل اول را به ثر برساند. استروتمن درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضبه چیپ دیدنی دروازه مارکتی را گشود. دانیلو کاتالدی بازیکن نیمکت نشین لاتزیو، واکنش شدیدی به خوشحالی استروتمن داشت که باعثشد این بازیکن از روی نیمکت اخراج شود و هافبک هلندی رم هم کارت زرد گرفت.

بعد از گل رم، لاتزیو تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد اما در خلق موقعیت گل ناتوان بود.

بعد از دقایقی، باز هم این رم بود که به گل دوم رسید. پاس مناسب دانیله ده روسی در اختیار راجا ناینگولان قرار گرفت و ضربه دیدنی این هافبک بلژیکی به گوشه دروازه مارکتی رفت تا رم با ۲ گل از اختلاف از رقیب همشهری پیش افتد.

در ادامه، لاتزیو تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد و یکی دو بار نیز به درازه شزنی نزدیک شد اما در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد تا رم با ۲ گل فاتح دربی شهر رم شود.

ارسال نظر

پربیننده ترین