|
|
کدخبر: ۱۷۷۷۳۹

رسول کربکندی، پیشکسوت فوتبال اصفهان معتقد است که تیم سپاهان برای کسب سهمیه آسیایی بهتر است روی مسابقات جام حذفی توجه ویژه ای داشته باشد.

به گزارش امید نیوز و به نقل از " ورزش‌سه " رسول کربکندی پیشکسوت فوتبال اصفهان در مورد شرایط تیم سپاهان در لیگ شانزدهم گفت: «تیم سپاهان فعلا در جایگاه دهم قرار دارد. با توجه به تغییراتی که داشته و اینکه ۳۰ درصد از بودجه باشگاه کم شده است چاره ای نبود تا ویسی تیم خود را با قیمت های پایین تر ببندد و نتایجی که گرفته شاید مطابق میل هواداران نباشد. ولی باید هواداران این موضوع را بپذیرند که با بودجه ۱۵ میلیاردی تیم برای قهرمانی بسته نشده است. در جام حذفی شرایط بدی نیست و شاید این مسیر برای گرفتن سهمیه بهتر باشد. در مجموع تیمی که بسته شده در حد قهرمانی نیست و با این حال در تلاش هستند تا جایگاه خوبی به دست آورند؛ با این بودجه و بازیکنان فعلی شرایط بدی در مجموع نیست.»

وی ادامه می دهد: «بودجه باشگاه طوری بوده که اجازه نمی داد تیمی در حد تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال بسته شود. البته ویسی سال گذشته در استقلال خوزستان با بازیکنان کم نام و نشان موفق به قهرمانی لیگ شد ولی در سپاهان توقعات بالا است و کار در سپاهان سخت تر است.»

کربکندی در مورد تغییرات مداوم مدیران در تیم سپاهان و تاثیر آن در نتایج این تیم ادامه داد: «بی شک نمی تواند بدون تاثیر باشد. ثبات مدیریت مسئله مهمی است و مدیرانی که می آیند هم از لحاظ بودجه دستشان بسته است.»
دروازه بان تیم ملی در جام جهانی ۱۹۷۸ در مورد مهره هایی که جذب این تیم شده، افزود: «مهره هایی که جذب شده در حد و اندازه های سپاهان نیستند. مثلا در مورد خط دروازه شاید اگر یکی از گلرهای فصل گذشته حفظ می شد شرایط بهتری پیدا می کردیم. قطعا تیم نیاز دارد که در نیم فصل چند بازیکن را به تیم اضافه کند.»

مربی سابق تیم ذوب آهن در مورد شرایط دیگر تیم اصفهانی ذوب آهن هم عنوان کرد: «ذوب آهن در چند سال گذشته جوانگرایی خوبی داشته و الان این تیم در اوج هماهنگی و آمادگی است و همین باعثشده که ذوب آهن چشم نواز بازی کند. با توجه به تغییر مربی که در تیم هم به وجود آمد نه تنها روند خوب تیم حفظ شد بلکه بهتر هم شد. مجتبی حسینی از زمان بازیگری کاپیتان تیم من بود و از همانجا مشخص بود که اشراف خوبی روی تیم دارد.»

ارسال نظر