|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۲۶

گزارشی از قرعه کشی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با حضور رود گولیت تهیه شده است.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، در این قرعه کشی که با حضور رودگولیت، ستاره سابق میلان و تیم ملی هلند برگزار شد، آرسنال مانند چند فصل گذشته، در این مرحله باید به مصاف بایرن مونیخ برود. بارسلونا هم با قرعه ای تقریبا سخت روبه رو شد و باید در این مرحله با پاری سن ژرمن روبه رو شوند و رئال مادرید هم به مصاف ناپولی خواهد رفت.

بازی های دور رفت روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن و همچنین سوم و چهارم اسفند برگزار خواهد شد. بازی های دور برگشت نیز سه هفته بعد از بازی های رفت.

گزارش کامل قرعه کشی را در ادامه بخوانید:

دیدار هشتم: سویا - لسترسیتی

دیدار هفتم: بارسلونا - پاری سن ژرمن

دیدار ششم: بایرلورکوزن - اتلتیکومادرید

دیدار پنجم: پورتو - یوونتوس

دیدار چهارم: بایرن مونیخ - آرسنال

دیدار سوم: بنفیکا - دورتموند

دیدار دوم: رئال مادرید - ناپولی

دیدار اول: منچسترسیتی - موناکو

قرعه کشی بعد از توضیح شرایط تقابل شدن تیم ها آغاز شد:

رود گولیت درباره اینکه چرا تیمی نتوانسته قهرمانی اش را تکرار کند گفت: " در گذشته تیم‌ها بازی های کمتری انجام می‌دادند و رسیدن به این دستاورد شدنی بود. حالا تعداد بازی‌ها بیشتر شده و رسیدن به چنین عنوانی بسیار دشوار است.

تیمی که توجه من را جلب کرد دورتموند بود، آنها گل‌های زیادی به ثمر رساندند و البته عملکرد خوب آنها بیشتر مورد توجه من قرار گرفت. رئال مادرید که مدافع عنوان قهرمانی است، همچنان شانس اول بالا بردن جام است. "

- مارکتی از رود گولیت به عنوان اولین مهمان دعوت کرد تا برای انجام قرعه کشی روی سن بیاید.

مارکتی گفت: " تفاوتی که امسال با سال‌های قبلی رقابت های اروپایی دارد این است که سویا قادر به کسب چهارمین قهرمانی لیگ اروپا نخواهد بود زیرا در مرحله حذفی چمپیونزلیگ حضور دارد. "

- مراسم با پخش ویدئویی از لحظه های جذاب مرحله مقدماتی آغاز شد و پس از آن، جورجو مارکتی، قائم مقام یوفا برای آغاز قرعه کشی روی سن آمد.

ارسال نظر