|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۹۳

فغانی و کمک‌هایش فینال سوپر لیگ هندوستان را قضاوت می‌کنند.

به گزارش امید نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال کشورمان به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری راهی شهر کوچی هندوستان شدند.

فغانی و کمک هایش فردا(یکنشبه)، در ساعت ۱۸:۵۰ دیدار تیم های کرالا بلاسترز و اتلتیکو کلکته را قضاوت خواهند کرد. این بازی در استادیوم جواهر لعل نهرو در شهر کوچی برگزار خواهد شد.

هم اکنون کرالا بلاسترز در لیگ هندوستان با ۲۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و اتلتیکو کلکته با ۲۰ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد.

این رقابت‌ها از اکتبر ۲۰۱۳ شروع شده و به طور معمول ۸ تیم در این رقابت‌ها حاضر هستند. از آنجایی که ثبت نام برای حضور در این مسابقات هزینه‌های بالایی دارد تیم های محدودی در این رقابت حاضر می شوند.

این لیگ زمانی به راه افتاد که پارلمان هندوستان تصمیم گرفت برای پیشرفت فوتبال در این کشور بودجه جداگانه‌ای تخصیص دهد. فوتبال با این شعار در هندوستان مطرح شد که فوتبال به اندازه کریکت در هندوستان طرفدار داشته باشد.

برگزار کنندگان این لیگ آن قدر استقلال دارند که گاهی برای بازی‌های خود حتی با فدراسیون فوتبال هندوستان هم هماهنگی نمی‌کنند. البته به طور معمول برای داشتن ارتباط با فیفا هماهنگی‌هایی بین طرفین صورت می‌گیرد به خصوص در زمانی که بخواهند داوران بین‌المللی یا میهمانان ویژه داشته باشند که در این باره با فدراسیون فوتبال کشورشان ارتباط برقرار می‌کنند.

تیم داوری کشورمان که این بازی را قضاوت می‌کند فینال المپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو را قضاوت کردند.

ارسال نظر