|
|
کدخبر: ۱۷۷۹۹۶

هیگواین یاغی فوتبال ایتالیا که بعد از دوفصل حضور در ناپولی به رقیب سنتی اش یوونتوس پیوست نه تنها تحت تاثیر حاشیه ها باز اش افت کرد بلکه روزبه روز بهتر از قبل شد.

به گزارش امید نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حساس ترین دیدار هفته هفدهم سری آ ایتالیا تیم های یوونتوس و رم که در رتبه های اول و دوم جدول قرار دارند در ورزشگاه یوونتوس شهر تورین به مصاف هم رفتند که در نهایت این تیم میزبان بود که با یک گل تواسنت حریف خود را مغلوب کند.

تک گل یووه را گونزالو هیگواین درقیقه ۱۴ روی یک حرکت زیبا به ثمر رساند. مهاجم آرژانتینی یووه پشت محوطه توپ را از خدیرا دریافت کرد و پس از دریبل دو مدافع پیش روی خود از روی خط محوطه با شوت پای چپ زیبای خود دروازه جالوروسی را باز کرد.

با این پیروزی یوونتوس ۴۲ ام تیازی شد و فاصله خود را با نزدیکترین تعقیب کننده اش یعنی رم به هفت امتیاز افزایش داد و در فاصله دو هفته مانده تا پایان نیم فصل، قهرمانی خود را در نیم فصل سری آ قطعی کرد. خیلی ها امیدوار بودن که رم بتواند از پس آلگری وشاگردانش بربیاید اما باز هم درخشش بازیکنانی که در همه جای دنیا یک تنه تیم خود رابرنده می کنند و یک تنه تیم خود را بالای جدول نگه می دارند مانع این اتفاق شدتایوونتوس همچنان یکه تاز فوتبال ایتالیا باشد.

ارسال نظر