|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۰۹

گفت گو با گادوین منشا، مهاجمی که در نیم فصل اول خوش درخشید و به یکی از مهمترین سوژه های نقل و انتقالات در نیم فصل تبدیل شد.

به گزارش امید نیوز به نقل از ورزش سه منشا که بازیکنی سریع و گلزنی قهار است به واسطه گلزنی‌های مکرر در پیکان بدل به یک چهره مهم در لیگ ایران شده است. این مهاجم در شرایطی به سوالات ما پاسخ داد که تاکید کرد علاقه چندانی به گفت‌وگو ندارد.

* ششمین گل فصل‌ات را به ثمر رساندی، از کارنامه خود راضی هستی؟
گل خوبی به سایپا زدم و نشان دادم می‌توانم با اشکال مختلف به تیمم کمک کنم. از این جنبه گل به سایپا برای من جذاب بود.

* فکر می‌کنی برای آقای گلی شانس داری؟
در حال حاضر بازیکن تیم فولاد آقای انصاری گل‌های خوبی زده و خیلی با ما فاصله گرفته. اما من امیدوارم گل‌های بیشتری بزنم و آقای گل هم بشوم؛ چراکه نه. شاید اگر زودتر لیگ ایران را شروع می‌کردم شرایطم در جدول بهتر بود.

* اگر در تیم دیگری بازی می‌کردی چطور؟
اگر منظورتان تیم‌هایی مثل پرسپولیس یا تراکتورسازی است که در هر بازی چند موقعیت گل ایجاد می‌کنند، با شما موافقم. به صورت طبیعی مهاجم در این شرایط شانس بیشتری برای گلزنی پیدا خواهد کرد اما در پیکان هم نشان داده‌ایم که می‌شود یک تیم تهاجمی باشیم اگرچه استراتژی تیمی ما متفاوت با صدرنشین‌های لیگ است.

* در بین مهاجمان فوتبال دنیا به کدامشان علاقه داری؟
مهاجمان زیادی هستند که سبک بازی‌شان را دوست دارم اما اگر قرار باشد یک نفر را انتخاب کنم رای من کریس رونالدو خواهد بود.

* شایعاتی درباره جدایی تو از پیکان شنیده می‌شود. این حرف‌ها تا چه حد حقیقت دارد؟
این سوالی است که مدام از من می‌پرسند من فکر می‌کنم ابتدا باید باشگاه پیکان در این‌باره تصمیم بگیرد اما آنها هنوز درباره قرارداد من با من مذاکره نکرده‌اند. به هر حال من تا آخر سال در پیکان خواهم بود.

* بازیکنان آفریقایی بسیاری به ایران آمده‌اند اما به ندرت در سال‌های طولانی در کشور ما موفق بوده‌اند تو درباره خودت چه فکر می‌کنی؟
سوال عجیبی است من نمی‌دانم که چه اتفاقی برایم رخ خواهد داد اما امیدوارم در فوتبال ایران بهترین نمایش را داشته باشم و بیشترین بهره را به باشگاه خودم برسانم. این به عنوان پیش‌بینی من از آینده … امیدوارم که همه چیز همین‌طور که من فکر می‌کنم پیش برود.

* نظر کلی‌ات درباره لیگ ایران؟
لیگ فیزیکی و با کیفیتی دارید. قبل از آمدن به ایران فکر نمی‌کردم با این تعداد بازیکن خوب مواجه بشوم.

ارسال نظر