|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۱۲

حسین بادامکی بازیکن سیاه جامگان به تهران میاییم تا با دست پر به مشهد بازگردیم.

به گزارش امید نیوز به نقل از کاپ، حسین بادامکی درباره برد سیاه جامگان مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و برد این بازی با توجه به شرایط نامناسبی که در جدول داشتیم نیاز مبرمی احساس می شد. خداراشکر با استفاده از امتیاز میزبانی توانستیم برنده این مسابقه مقابل حریف باشیم.
وی ادامه داد: از اواسط نیمه دوم تیم ما با اینکه ۱۰ نفره شد اما به خوبی و با تمرکز کافی بازی را در اختیار داشت و خداراشکر توانستیم از تکه گل مهم و سه امتیازی خودمان به خوبی مراقبت کنیم. ما به یک برد دیگر احتیاج داریم تا بتوانیم به ثبات رسیده و جایگاه خودمان را در جدول بهتر کنیم.
بازیکن سابق پرسپولیس درباره رویارویی سیاه جامگان در هفته پانزدهم لیگ مقابل پرسپولیس بیان داشت: بدون شک کار ما مقابل پرسپولیس صدرنشین که بازی هفته قبلش را هم به ذوب آهن باخته بسیار دشوار است. باید در این مسابقه مهم هوشیار باشیم تا بتوانیم با امتیاز از زمین خارج شویم. ما به تهران می آییم تا با امتیاز به مشهد برگردیم.
وی خاطرنشان کرد: قطعا پرسپولیس با توجه به هواداران زیادی که به آزادی خواهند آمد انگیزه زیادی دارند و سعی ما این است که با کنترل فشار حریف و ارایه یک بازی منطقی از این بازی دست پر خارج شویم.
بادامکی درباره محرومیت خدادادعزیزی و نبودنش در روی نیمکت سیاه جامگان در بازی با پرسپولیس تصریح کرد: در چند بازی اخیر به خصوص بازی با ماشین سازی تیم ما از ناحیه داوری خیلی ضرر کرد و همین مسایل باعثشد تا خداداد عزیزی صحبت هایی را مطرح کند. امیدوارم این محرومیت زیاد طول نکشد و هرچه زودتر او را روی نیمکت سیاه جامگان ببینیم.

ارسال نظر