|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۶۷

گزارش و تحلیلی از مصاحبه امیر قلعه نویی درباره خرید نوراللهی و عالیشاه و همچنین صحبت های عجیب پرسپولیسی‌ها مبنی بر تهدید دو بازیکن تیمشان، تهیه شده است.

به گزارش امید نیوز به نقل از امیر قلعه نویی در گفت و گو یی، درباره حرف و حدیثهای مطرح شده پیرامون حضور عالیشاه و نوراللهی در تراکتورسازی، صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

مگر پرسپولیسی‌ها با سروش مذاکره نکردند؟

من در جریان ریز مسائل حضور عالیشاه و نوراللهی در تراکتورسازی نیستم و بهتر است مدیران باشگاه در این خصوص صحبت کنند اما پرسپولیسی ها که می گویند تراکتور این دو بازیکن را تهدید کرده که اگر نیایند آخر فصل نمی توانیم سرباز بگیریم، به این پاسخ بدهند که مگر در بدترین شرایط با سروش رفیعی صحبت نکردند؟ ما چیزی گفتیم؟ فصل نقل و انتقالات است و این حرف ها پیش می آید.

هیچ تهدیدی در کار نبوده است

من قاطعانه می گویم که هیچ تهدیدی در کار نبوده است. تیم ما قابلیت جذب بازیکن سرباز دارد و مسئولان باشگاه هم در این راه اقدام کردند. خیلی از تیم ها با بازیکنان ما صحبت کردند؛ با سروش حرف زدند، با علیرضا رمضانی صحبت کردند و …. این حرف ها زیاد خوب نیست و بهتر است درباره اش چیزی نگوییم.

حال باید دید تا در آخر همه این حرف ها چه انتقال هایی رسمی و قطعی میشود و چه انتقال هایی در حد همان حرف و حدیثباقی میمانند و اگر نوراللهی و عالیشاه به تراکتور بروند، پرسپولیسی ها چه بازیکن یا بازیکنانی را جایگزین آنها خواهند کرد یا اینکه اصلا با همین بازیکن هایی که دارند، ادامه میدهند و خرید خاص و بزرگی انجام نمیدهند.

همچنین باید منتظر واکنش باشگاه تراکتورسازی نسبت به صحبت های بدون اساس پرسپولیسی‌ها مبنی بر تهدید دو بازیکن تیمشان دید.

ارسال نظر