|
|
کدخبر: ۱۷۸۱۰۵

سروش رفیعی در اردوی پرسپولیس حاضر شد و با مسئولین این تیم گفت و گو کرد.

به گزارش امید نیوز و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، پرسپولیسی ها دیشب پس از برد خارج از خانه مقابل تیم رده سیزدهمی سیاه جامگان به هتل رفتند. در این میان سروش رفیعی نیز به اردوی آن ها پیوست تا با بازیکنان و مسئولین پرسپولیس بازدید و گفت و گو کند.

علی رغم تلاش هایی که برای عدم طرح این رخداد می شود، سروش رفیعی که به دلیل محرومیت، برای بازی بعدی تراکتور در برابر نفت نامش در لیست تراکتورسازی دیده نمی شود، پیش از سایر بازیکنان تیمش به هتل آمد و علاوه بر دیدار با بازیکنان پرپولیس با مقامات و مسئولین این تیم نیز سخن گفت.

هر چند سروش رفیعیدو پیشنهاد اروپاییدارد و با لژیونر شدن شانس بیشتری برای حضور در تیم ملی و در جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد داشت، از آن جا که در صورت عدم حصول توافق با طرف های اروپایی مجبور به تصمیم گیری است، او با پرسپولیس و تراکتور وارد مذاکره شده و مطابق ادعای این دو باشگاه با آن ها نتیجه رسیده است.

در این راستا امیر قلعه نویی، سرمربی تیم تراکتورسازی اعلام کرده در صورتی که این بازیکن به اروپا نرود، بدون شک در تراکتور ماندنی خواهد بود و قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد. از سوی دیگر مذاکره مخفیانه او با مقامات مسئول پرسپولیس در ایام اخیر و به خصوص شب گذشته است که ظاهرا به توافق نهایی بین بمب نقل و انتقالات نیم فصل و قهرمان نیم فصل منجر شده است.

خبر نهایی شدن توافق پرسپولیس و رفیعی که چند روزی است از سوی برخی رسانه ها به گوش می رسد هیچ گاه از طرف باشگاه پرسپولیس تکذیب نشده است و در مجموع هر چند رفیعی در پی لژیونر شدن است، پرسپولیس و تراکتور را نیز به خود نزدیک نگه داشته است.

ارسال نظر