|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۴۷

بامداد دیروز ایران در حالی سوییس را برد که خیلی سوییس را قوی تر و برتر از ایران میدانستند و شانس بیشتری برای برتری این تیم قائل بودند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، تیم فوتبال ساحلی ایران که باقهرمانی در جام ملتهای آسیا پا به مسابقات جام جهانی گذاشته بود و با یک برد و یک باخت و یک تساوی به مرحله ی یک چهارم نهایی جام جهانی پای گذاشته بود، دیشب در حالی به مصاف سوییس رفت که با اینکه سوییس قویتر به نظر میرسید و همه شانس زیاد تری برای آنها نسبت به ایران قائل بودند اما ایران در مجموع ۳ وقت قانونی و یک وقت اضافه این تیم با نتیجه ۳ _ ۴ از میان برداشت.
در این بازی که تیم ملی کشورمان ابتدا با نتیجه ی ۰ _ ۲ پیش افتاد، اما به یکباره ورق برگشت و تیم کشورمان با اینکه پیش بود در نیمه دوم بازی، با ۳ گل ایران غافلگیر شد و بازی را عقب افتاد، در این بازه باید گفت شماره ۹ سوییسی ها به شدت دروازه ی ایران را آزار داد و موجب ۳ گل خود او بود. اما در وقت قانونی سوم که دیگر امید های ایران داشت از بین میرفت که در حالی که اقریبا هیچی از وقت قانونی باقی نمانده بود سید علی ناظم گل سوم مارا به ثمر رساند. و با وقت اضافه ی ۳ دقیقه ای فوتبال ساحلی، حساسیت بازی به شدت بالا رفت، تا اینکه مختاری در حالی که کمتر از یک دقیقه تا پایان مانده بود گل چهارم و پیروزی بخش ایران را به ثمر رساند.
با این حساب ایران به تاهیتی در مرحله ی نیمه نهایی برخورد کرد، تیمی با تجربه و قدرتمند که باعثحذف ایران از جام کنفدراسیون ها شد اما نباید این را فراموش کرد تیم ملی کشورمان همان تیمی است که در بازی های مقدماتی ۳۵ گل به تیم های مالزی – افغانستان – بحرین و چین زد و به عنوان تیم نخست گروه a به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. در مرحله نیمه نهایی ایران ۸ گل به ژاپن زد و در بازی فینال هم ۷ بار دروازه امارات را باز کرد و در مجموع شمار گل های خود را به عدد ۵۰ رساند. دروازه ایران در ۶ بازی برگزار شده ۱۱ بار باز شد.
میانگین گل زده ایران در هر بازی ۸.۳۳ است. میانگین گل خورده تیم ملی هم در هر بازی ۱.۸۳ بوده است.

ارسال نظر