|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۶۴

در دنیای فوتبال امروز یکی از مسائلی که مطرح است، مسئله پول است و تیم ها و لیگ های در حال رشد هستند که شاید تا قبل از اینکه تبدیل به باشگاه هایی بزرگ شوند یا تبدیل به لیگی شوند که در عرصهی بین المللی حرفی داشته باشند یک باشگاه سطحی و ساده بودند که مثال هایش را بیشتر در آسیا و اروپا میشود زد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، در دنیای فوتبال امروز یکی از مسائلی که مطرح است، مسئله پول است و تیم ها و لیگ های در حال رشد هستند که شاید تا قبل از اینکه تبدیل به باشگاه هایی بزرگ شوند یا تبدیل به لیگی شوند که در عرصهی بین المللی حرفی داشته باشند یک باشگاه سطحی و ساده بودند که مثال هایش را بیشتر در آسیا و اروپا میشود زد؛ یکی از این لیگ ها که انروزه تبدیل به یک لیگ قدرتمند و قوی در اروپا شده، لیگ چین است، لیگی که این روزها بازیکنان و مربیان بزرگی را مورد هدف قرار گرفته و حاظر است برای آنها سرمایه گذاری های زیادی بکند.
اما طبق خبرهای تازه ای که به گوش میرسد در پایان این فصل بازکیکنان بزرگی در رادار تیم های چینی قرار گرفته اند و چینی ها حاظر هستند برای آنها مبلغی خوبی پرداخت کنند، از جمله ی این بازیکنان ۶ بازیکن نامی و مشهور هستند مانند، فابرگاس، دیگو کاستا، ماسکرانو، په په، رونی و توره که در این بخش و از خبر به بررسی عملکر و چرایی تصمیم ۳ تن از این بازیکنان پرداخته خواهد شد.
په په:، تنها شکستی که په په تحت هدایت زیدان تجربه کرده، باخت ۲-۰ سپیدپوشان مقابل وولفسبورگ در چمپیونزلیگ است.

در ۳۲ بازی دیگری که په په برای رئال به میدان رفته، ۲۹ بازی با برتری رئال به پایان رسیده و ۳ بازی مساوی شده است. مادرید در سال ۲۰۱۷، سه شکست تجربه کرده است. آنها در لیگ مقابل سویا و والنسیا مغلوب شدند و در جام حذفی از سلتاویگو شکست خوردند و کنار رفتند ولی په په در هیچکدام از این بازی ها حضور نداشت؛ در ۵ بازی که در سال ۲۰۱۷ انجام داده، ۵ پیروزی کسب کرده است، ۳ پیروزی در لیگ و ۲ پیروزی در چمپیونزلیگ. او در ۱۹ دقیقه پایانی دیدار مقابل ناپولی در برنابئو به میدان رفت که رئال ۳-۱ پیروز شد و همچنین در دیدار برگشت، از ابتدا در ترکیب قرار گرفت که در آن بازی نیز رئال ۳-۱ پیروز شد، این در حالی است که په په که خود اعلام کرده به طور قطعی از رئال جدا خواهد شد یک پیشنهادش از تیم هبی فورچون چین است که هدایتش را پیگرینی بر عهده دارد. چینی ها به په په حقوق ۱۵ میلیون در سال را ارئه داده اند.
ماسکرانو:
ماسکرانو که از زمانی که به بارسلونا پیوسته فصول خوبی را با این تیک پشت سر گذاشته و در این فصل هم از مهره های خوب و کلیدی این تیم محسوب میشده احتمال خروجش از نیوکمپ زیاد است که شاید یکی از این تیم هایی قصد پیوستن به آنرا دارد یک تیم چینی باشد.
رونی:
بهترین گلزن تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد، در این فصل نیمکت نشین بوده و نتوانسته نمایش خوبی از خود به اجرا بگذارد. با این حال مصدومیت زلاتان فرصتی برای او به وجود آورده که بار دیگر مثل گذشته بدرخشد و او نمی‌خواهد این فرصت از دست برود.
کاپیتان شیاطین سرخ گفت: " فکر می‌کنم می‌توانم کیفیت، تجربه و نحوه بازی ام را دوباره به رخ بکشم. موضوع بردن لیگ، سهمیه یا رسیدن به فینال باشد فرقی نمی‌کند. من تجربه همه چیز را دارم. "

رونی در پاسخ به اینکه آیا می‌خواهد به بازی کردن در این سطح ادامه دهد گفت: " بله دو یا سه سال دیگر بازی خواهم کرد، حتی شاید بیشتر. همه به سن من اشاره دارند که ۳۱ سال است. من پیر نیستم، البته بازی های زیادی انجام داده ام.

کسی چه می‌داند، این حجم بازی نکردن من شاید به نفعم باشد. من فقط می‌توانم به تلاش کردن ادامه دهم. سعی کنم خودم را به همه ثابت کنم. در تمرینات سخت تلاش کرده ام و باید صبر کنم و منتظر فرصت باشم، مثل بازی برنلی. "
این در حالی است چندی پیش این مهاجم ۳۱ ساله که تا سال ۲۰۱۹ با باشگاه قرارداد دارد و یونایتد موظف است هفته ای ۲۵۰ هزار پوند به او حقوق بدهد ولی با از دست دادن جایگاهش در ترکیب مورینیو و همچنین اضافه شدن احتمالی گریزمان در تابستان، به نظر می‌رسد اسطوره باشگاه رو به درهای خروج از این تیم باشد و طبق ادعای سان، رونی نیز انگیزه زیادی برای تلاش کردن در این باشگاه و اثبات خود ندارد و به فکر جدایی است.

ارسال نظر