|
|
کدخبر: ۱۷۹۸۰۴

گاتزتا " ادعا می کند که سران پاری سن ژرمن قصد دارند تا از اختلاف میان چلسی و کونته استفاده کرده و این سرمربی موفق ایتالیایی را راهی پاریس کنند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، کونته این فصل در چلسی عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست تیمی بحران زده که در دوران مورینیو شاکله ی خود را از دست داده بود به تیمی تبدیل کند که با اختلاف در لیگ برتر انگلیس زود هنگام قهرمان شود.

شایعات چند روز پیش نشان می‌داد که سرمربی ایتالیایی خود را آماده جدایی از باشگاه می‌کند گفته می‌شود که او با سران باشگاه بر سر نقل و انتقالات و خریدها مشکل اساسی دارد و از عملکرد آنها راضی نیست.

همچنین اختلافات بینکونتهو کاستا بر کسی پوشیده نبود ولی شیوه اطلاع رسانی کونته به این ستاره جنجالی باعثآزردگی خاطر رومن آبراموویچ و اعضای هیئت مدیره چلسی شده است.
آنها معتقدند که رقم انتقال کاستا ۳۵ میلیون یورو در نظر گرفته شده بود ولی حالا باشگاه های خواهان این بازیکن با اطلاع از قرار داشتن او در لیست فروش، مبلغ کمتری پیشنهاد داده اند و در نهایت محبور خواهند بود کاستا را با رقمی پایین تر از رقم موردانتظار به فروش برسانند که همه اینها در نتیجه پیامک عجولانه کونته بوده است.

در کنار اینها مدیران چلسی از رفتار اطرافیان کونته، به خصوص مدیر برنامه هایش ناراضی هستند. مدیر برنامه های کونته بدون مشورت با مدیران باشگاه با بازیکنان مورد نظر کونته وارد مذاکره می شود و با فاش شدن این موضوع، احتمال اخراج کونته قوت گرفته است.

گاتزتا " ادعا می کند که سران پاری سن ژرمن قصد دارند تا از اختلاف میان چلسی و کونته استفاده کرده و این سرمربی موفق ایتالیایی را راهی پاریس کنند.

اونای امری در فصل اول حضور خود در پاریس نتوانست رضایت سران متمول باشگاه را جذب کند و به همین دلیل سران پاریس قصد دارند با بودجه ای بالا و امید به جلب رضایت وراتی برای ماندن در پاریس، کونته را برای قبول هدایت این تیم راضی کنند.

ارسال نظر

پربیننده ترین