|
|
کدخبر: ۱۷۹۹۷۶

تیم ملی فوتبال کشورمان روز سه شنبه در دیداری تدارکاتی در اتریش به مصاف الجزایرخواهد رفت.

 

نشریه «رکورد» پرتغال با اشاره به بازگشت سردار آزمون و مهدیطارمی به ترکیب تیم ملی کشورمان نوشت ایران با خط حمله تقویت شده به مصاف این تیم می رود.

«رکورد» می نویسد؛ ایران فردا با الجزایر روبرو خواهد شد، و کارلوس کی روشمی تواند با توجه به گزینه هایی که در خط حمله تیمش دارد، نفس راحتی بکشد.
سردار آزمون، نفر اصلی خط حمله تیم به همراه مهدی طارمی دیروز در اتریش در تمرینات تیم شرکت کرده بودند و اگر همه چیز امروز بدون مشکل پیش برود، آنها می توانند در بازی تدارکاتی دوم ایران برای جام جهانی 2018، شرکت کنند.

آزمون به دلیل مصدومیت پای چپش در برابر تونس به میدان نرفت، اما به نظر می رسد در حال حاضر آمادگی خود را به دست آورده است.
خط حمله ایران به دلیل بهبودی این دو بازیکن تقویت شده و کی روش نیز در بازی برابر الجزایر باید تلاش کند ترکیب نهایی خود را برای جام جهانی روسیه تعیین کند.

«رکورد» در پایان می نویسد،در حالی که بیراوند دروازه بان اول ایران است اما امیر عابدزاده که با ماریتیمو قرارداد دارد و همچنان با تیم ملی ایران کار می کند و امیدوار است که بخشی از فهرست نهایی تیم ملی ایران باشد. اگر برای این بازی انتخاب شود، شانسش برای حضور در جام جهانی افزایش می یابد.

ارسال نظر