|
|
کدخبر: ۱۸۰۱۵۸

هر بازیکنی آماده نباشد، از تیم ملی خط می‌خورد

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: ولی به همه اطمینان خاطر می‌دهم که والیبال بسیار زیبایی در حد نام ایران شاهد خواهند بود.

 تمرینات تیم ملی والیبال که از روز گذشته در سالن فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی استارت خورده بود، امروز با حضور نمایندگان رسانه ها شکل جدی تری به خود گرفت.


ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره وضعیت بازیکنان و اهداف تیم ملی در سال جدید به صحبت پرداخت.

انتخاب جوان ترها برای موفقیت والیبال است


از آخرین مسابقه‌ای که تیم‌ ‌ملی والیبال انجام داده است زمان زیادی می گذرد؛ اما خوشحال هستم که در ایران حضور دارم. این بازیکنان جوان همگی انتخاب من هستند و از هوش و توانایی بالایی نیز برخوردارند. هدف از انتخاب این جوانان موفقیت تیم‌ ‌ملی والیبال است. به نظرم باید از استعدادها استفاده کنیم تا در آینده ای خیلی نزدیک راه موفقیت را طی کنیم. حضور در تیم‌ ‌ملی والیبال بستگی به خود بازیکنان جوان دارد و کسی که آمادگی لازم را نداشته باشد، تعویض خواهد شد. من وظیفه دارم از بازیکنان جوان حمایت کنم و انگیزه‌ام از انتخاب جوان ترها موفقیت والیبال تیم‌ ‌ملی است.

2 بازی دوستانه با صربستان داریم


قبل از لیگ ملت های والیبال دور اول تمرینات را در تهران خواهیم داشت چون فکر می‌کنم شرایط در اینجا برای تمرینات مناسب است. سپس دو بازی دوستانه با صربستان خواهیم داشت. در ادامه راه خود رقابت های بسیار مهم قهرمانی جهان را داریم که در آینده برای آن هم برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

ترجیح دادم باتجربه ها بیشتر استراحت کنند


بازیکنان در چند فاز به تیم ملی دعوت می‌شوند، بازیکنانی که در فاز دوم به اردو ملحق خواهند شد، بازیکنان باتجربه‌ای هستند که تیم‌شان در مرحله فینال لیگ برتر حضور داشت. آنها چندان جوان نیستند و من ترجیح دادم به آنها استراحت بدهم تا بدون مصدومیت به اردو اضافه شوند. غیر از 2 لژیونر ما یعنی عبادی پور و معنوی نژاد سایر بازیکنان فرصت خوبی دارند تا آماده شوند.

برای هر توپ می جنگیم


ما رویاهای خاص خودمان را داریم که البته‌ رویاهای کمی هم نیست ولی به همه اطمینان خاطر می‌دهم که والیبال بسیار زیبایی در حد نام ایران شاهد خواهند بود. ما به قصد پیروزی وارد زمین خواهیم شد و برای هر توپ خواهیم جنگید. همه تلاش ما برای یک بازی خوب است. ما قطعا برای پیروزی وارد زمین خواهیم شد ولی این بدان معنی نیست که همه بازی‌ها را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

ارسال نظر