|
|
کدخبر: ۱۸۰۲۹۹

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم از حضور پارا تکواندوکار قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در ویتنام خبر داد.

محمد پیروز منش در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار داشت: رقابت‌های پارا تکواندوی قهرمانی آسیا در ویتنام ماه آینده برگزار می‌شود و یکی از اعضای تیم ملی، محمد رضا شعبانی تکواندوکار معلول قمی است که در این رقابت‌ها به میدان خواهد رفت.

وی افزود: محمدرضا شعبانی از امروز چهارشنبه 22 فروردین ماه برای کسب مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا تمرینات خود را در اردوی تیم ملی پیگیری خواهد کرد در حالی که این ورزشکار چندی پیش در مسابقات بین المللی مراکش موفق به کسب مدال شد.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم گفت: با توجه به برگزاری رقابت‌های قهرمانی آسیا دوم و سوم اردیبهشت ماه در هوشی می‌نه ویتنام، اردوی آمادگی تیم ملی برای شرکت در این رقابت‌ها از امروز چهارشنبه 22 فروردین ماه با حضور 10 ورزشکار آغاز شد.

پیروز منش بیان داشت: محمدرضا شعبانی بهار که به تازگی از سوی مسئولین ورزش استان قم به پاسداشت موفقیت در کسب نایب قهرمانی رقابت‌های قهرمانی آفریقا مورد تمجید واقع شد، در این اردو حضور داشته و تمرینات خود را برای کسب آمادگی بیشتر و اخذ مجوز حضور در رقابت‌های آسیا دنبال خواهد کرد.

وی عنوان کرد: همچنین حسین گلستانی والیبالیست معلول قمی در حال حاضر در اردوی تیم ملی والیبال نشسته برای حضور در اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته به میزبانی تبریز حضور دارد.

ارسال نظر