|
|
کدخبر: ۱۸۰۶۳۸

گرشاسبی:

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس می گوید که در انتظار رای دادگاه عالی ورزش هستند.

به گزارش افکارنیوز ،

باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس می تواند بزرگترین دستاورد برای حمیدرضا گرشاسبی و این باشگاه در ماه های اخیر باشد؛ اتفاقی که وقوع آن قطعا به قرمزها برای ادامه مسیر موفقیت آنها در لیگ برتر کمک می کند و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با ایسنا در تشریح آخرین شرایط پرونده قرمزها در فیفا گفت: اگر پنجره ما باز نشود بی‌انصافی است. دلیل دیگری وجود ندارد که پنجره نقل و انتقالات ما باز نشود. ما تا به حال به ناحق جرایم مختلفی را پشت سر گذاشتیم. الان هم رضایت باشگاهی که از ما شاکی بود را گرفته‌ایم و همکاری خوبی در این زمینه انجام دادیم و منتظریم ببینیم CAS چه رایی صادر می‌کند.

قرمزها امید زیادی به رای دادگاه عالی ورزش دارند اما برنامه هایی در صورت به نتیجه نرسیدن در این پرونده نیز در نظر دارند. سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اما از باز نشدن این پنجره خیلی نگران نیست و در این باره می گوید: اگر هم پنجره باز نشود نگرانی نداریم چرا که با بازیکنان موجود که دو سال پیاپی قهرمان شدیم فصل آینده را هم ادامه می‌دهیم و افتخارآفرینی می‌کنیم. دنبال این هم نیستیم که بازیکن جدید بگیریم.

ارسال نظر