|
|
کدخبر: ۱۸۰۹۱۱

تیم‌های ملی پومسه و کیوروگی کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا امشب (یک‌شنبه – 30 اردیبهشت‌ماه) عازم کشور ویتنام می‌شوند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی از روز پنج‌شنبه - 3 خردادماه به مدت 5 روز و به میزبانی "هوشیمینه" ویتنام برگزار می‌شود.

بر همین اساس تیم‌های ملی پومسه و کیوروگی کشورمان که در دو گروه زنان و مردان در این رقابت‌ها حضور دارد، ساعت ۲۳:۴۰ امشب (یک‌شنبه - 30 اردیبهشت‌ماه) تهران را به مقصد "دوحه" قطر ترک خواهد کرد و سپس راهی "هوشیمینه" ویتنام می‌شوند.
تیم‌ ملی پاراتکواندو کشورمان نیز شب گذشته (یک‌شنبه - 29 اردیبهشت‌ماه) به ویتنام سفر کرد.
کوروش بختیار، امیررضا مهربان، علی سلمانی، اکبر فروزان، رحمت نظری، سیدحسین موسی نیا، نادر خدامرادی، منصور خاندان و هدایت آریان فر نفرات اعزامی بخش پومسه در این دوره رقابت‌ها هستند.
حسینعلی نظری، سرمربی تیم است و مهدی صمدیان تبار نیز مربیگری تیم را عهده‌دار است. هم‌چنین نماینده کشورمان در بخش فرم‌های نوین پومسه تمرینات خود را زیر نظر «سانگ میونگ کیم» مربی کره‌ای پیگیری کرد.
اما در بخش پومسه زنان نیز مرجان سلحشوری، آتوسا فرهمند پارسا، مهسا صادقی، فاطمه حسام، مرجان تاجی رستم آبادی، سونا رزاقی و سیده معصومه حسینی نمایندگان ایران هستند.
فاطمه اسدپور نیز سرمربی این تیم است.
آرمین هادی‌پور در وزن ۵۴- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم، پوریا عرفانیان در وزن ۸۷- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ترکیب تیم مردان ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل می‌دهند.
هم‌چنین ابراهیم صفری در وزن ۵۴- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم، محمدسالار وحیدی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی جلالی در وزن ۷۴- کیلوگرم، احمد محمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم نفراتی هستند که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا - ازبکستان موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند و در این رویداد شرکت خواهند کرد.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی است.
در گروه زنان نیز ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم، طیبه پارسا در وزن ۵۷- کیلوگرم، کیمیا علیزاده در وزن ۶۲- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷- کیلوگرم، هانیه اخلاقی در وزن ۷۳- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن ۷۳+ کیلوگرم ترکیب تیم‌ملی زنان کشورمان را تشکیل می‌دهند.
هم‌چنین کیانا اخوان در وزن ۴۶- کیلوگرم و سودابه پورصادقی در وزن ۴۹- کیلوگرم نفراتی هستند که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا - از بکستان موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند و در این رویداد شرکت خواهند کرد.
هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی، مهناز حسین‌زاده و زهرا حاجی‌وند به عنوان مربی است.

ارسال نظر