|
|
کدخبر: ۱۸۱۰۶۴

کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال بیانیه‌ای را در حمایت از این تیم صادر کرد.

به گزارش امیدنیوز ، کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای درباره عملکرد آبی پوشان مطالبی را مطرح کرد.

در این بیانیه آمده است:

استقلال فصل را چندان خوب آغاز نکرد و روزهای سختی را در لیگ گذراند. با این وجود تصمیم به موقع مدیریت تیم برای تغییر و تحول در کادرفنی و حضور یک مربی با تجربه خارجی با حمایت پیشکسوتان باعث شد تا از اواسط نیم فصل دوم حرکت رو به رشد تیم آغاز شود و با شروع نیم فصل دوم شاهد استقلالی متفاوت بودیم.

عملکرد خوب استقلال با قهرمانی در جام حذفی، کسب رتبه سومی در لیگ برتر، صعود از گروه مرگ به عنوان تیم اول و رسیدن به جمع 8 تیم برتر قاره آسیا در داخل زمین همراه بود. در خارج از زمین مسابقه نیز شاهد آن بودیم که مدیریت باشگاه با تامین خواسته های کادرفنی، تمدید قرارداد شفر، پرداخت بیش از 15 میلیارد بدهی موفقیت های تیم را کامل کرد تا در نهایت کام هواداران شیرین شود.

کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال به نمایندگی از تمامی پیشکسوتان این باشگاه بزرگ از وزارت ورزش ورزش و جوانان و مسعود سلطانی فر، اعضای محترم هیات مدیره، کادر مدیریتی و به ویژه اقای سید رضا افتخاری مدیر عامل، بابت زحماتی که در طول فصل جاری متحمل شدند، قدردانی و تجلیل می کند.

همچنین لازم است مجددا به وینفرد شفر سرمربی محترم و موفق استقلال، دستیاران ایشان، بازیکنان، پزشکان، تدارکات و تمامی عزیزانی که برای موفقیت تیم زحمت کشیدند نیز خسته نباشید مجدد بگوییم.

در پایان امیدواریم تا با حفظ ثبات در کادر مدیریتی و فنی، اتحاد در مجموعه باشگاه و آرامش در تمامی اعضای خانواده استقلال، این تیم بزرگ با حمایت هواداران عزیز خود که در فصل جاری به واقع ستاره ای درخشان بودند، مسیر پیشرفت را ادامه دهد.

ارسال نظر