|
|
کدخبر: ۱۸۱۱۱۱

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا در مورد مصاحبه جنجالی رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو بعد از برتری رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان از احتمال جدایی از رئال مادرید سخن گفت و لیونل مسی معتقد است این بازیکن حتما دلایل خاص خودش را برای بیان این مصاحبه داشته و او از آینده رونالدو خبر ندارد.

واکنش لیونل مسی به مصاحبه جنجالی رونالدو

گریزمان و احتمال انتقال به بارسلونا: "گریزمان بازیکن باکیفیتی است و ما همدیگر را در زمین درک خواهیم کرد. در کل درک بازیکنان بزرگ کار آسانی است و گریزمان نیز یکی از آن دسته بازیکنانی است که دوران درخشان و استثنائی ورزشی خود قرار دارد.

هنوز انتقال گریزمان قطعی نشده است اما با وجود او کیفیت بارسا افزایش خواهد یافت. ما می خواهیم بهترین تیم دنیا باشیم و به همین دلیل نیاز داریم بهترین بازیکنان راهی بارسا شوند و وجود گزینه های زیاد در خط حمله دیگر مشکل سرمربی تیم است."

مصاحبه رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان: "من نمی دانم رونالدو در چه شرایطی این مصاحبه را انجام داده اما حتما برای خودش دلایل زیادی داشته است. این مسائل تصمیمات شخصی بوده و من نظری در مورد آن ندارم اما من نمی دانم در ذهن رونالدو چه می گذرد و آیا او قصد ترک رئال مادرید را دارد یا خیر، به همین دلیل صحبت خاصی در این رابطه ندارم."

واکنش لیونل مسی به مصاحبه جنجالی رونالدو

استعفای زیدان: "بسیار متعجب شدم زیرا کسی انتظار شنیدن این خبر را نداشت. اما زیدان نیز دلایل خودش را داشته و به نظر من او جدایی خوبی را تجربه کرد زیرا وقتی شما همه چیز را به دست می آورید دیگر نمی توان به تصمیمات شما ایراد گرفت."

ارسال نظر