|
|
کدخبر: ۱۸۱۱۳۹

دو خواننده مطرح بریتانیایی و روسی قرار است که در مراسم افتتاحیه جام جهانی به اجرای موسیقی بپردازند.

به گزارش" ورزش سه" تنها سه روز دیگر به آغاز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده است و از هم اکنون همه آماده شروع این تورنمنت بزرگ و جذاب هستند. یکی از بخش های جذاب و پرطرفدار جام های جهانی و تورنمنت های بزرگی چون المپیک مراسم افتتاحیه مسابقات است و در روسیه نیز برنامه های متنوع و جالبی برای مراسم افتتاحیه در نظر گرفته شده است.


سه ستاره در مراسم افتتاحیه


روز چهاردهم ژوئن و درست دقایقی قبل از شروع بازی افتتاحیه بین دو تیم روسیه و عربستان ، سه ستاره مطرح از عرصه های مختلف روی صحنه خواهند رفت. یکی از این سه ستاره رونالدوی برزیلی است که دوبار توانسته به عنوان بازیکن به مقام قهرمانی در جام جهانی برسد. او به همراه برزیل در سال های 94 و 2002 قهرمان جام جهانی شده است. اما دو ستاره دیگری که قرار است قبل از بازی افتتاحیه برای حاضران در ورزشگاه لوژنیکی اجرا کنند رابی ویلیامز ستاره بریتانیایی موسیقی پاپ و آیدا گاریفولینا خواننده اپرای روس است.

ستاره بریتانیایی خواننده مراسم افتتاحیه جام جهانی


رابی ویلیامر بازیگر و خواننده بریتانیایی با دوازده آلبوم پرفروش است که با دریافت 17 جایزه بریت یا جشنواره موسیقی بریتانیا رکورددار است. او بعد از این که به عووان بهترین خواننده دهه 90 انتخاب شد نامش در تالار مشاهیر و افتخارات موسیقی بریتانیا ثبت شد. او در تور خود برای آلبوم Intensive Care موفق به فروش 1.6 میلیون بلیط شده و توانست به کتاب رکوردهای گینس راه یابد.


او در این رابطه گفت:« من خیلی خوشحال و هیجان زده هستم که برای یک چنین اتفاق بزرگی به روسیه آمده ام. من کاری زیادی انجام داده ام اما باید اعتراف کنم که افتتاحیه فینال جام جهانی آن هم با حضور هشتادهزار هوادار فوتبال و میلیون ها بیننده در سراسر جهان رویای کودکی و نوجوانی من است.» او اضافه کرد:« ما دوست داریم طرفداران فوتبال و موسیقی را دعوت کنیم تا در روسیه، ورزشگاه ها و یا از طریق تلویزیون برای این فستیوال و تورنمنت جذاب به ما بپیوندند.»


اما دیگر خواننده ای که قبل از شروع مسابقه افتتاحیه برنامه اجرا خواهد کرد آیدا گاریفولینا خواننده و بازیگر اپرای روس است. او در سال 2013 و در اولین نقش بزرگ و اصلی خود در سالن بزرگ اپرای سن پترزبورگ در اثر موتزارت «عروسی فیگارو» درخشید و توانست جوایزی را هم به دست بیاورد. او سپس در اپررای بزرگ جنگ و صلح کارگردان بریتانیایی گراهام ویک در نقش اصلی بازی کرد و این نمایش بشدت در اروپا مورد توجه قرار گرفت و در همان سال خواننده سال اپرالیال شد. او از سال 2015 به عنوان یکی از اعضای اپرای وین انتخاب شد. او در این رابطه گفت:« من هرگز فکر نمی کردم که بخشی از این جشن بزرگ باشم که در کشور من رخ می دهد.» او افزود:« ما در روز 15 جولای متوجه خواهیم شد که این اتفاق بزرگ و رویایی و این جشن بزرگ فوتبال یک ماه در کشور روسیه به بهترین شکل برگزار شده است.»

ستاره بریتانیایی خواننده مراسم افتتاحیه جام جهانی

اما ستاره دیگر رونالدو برزیلی با دو جام قهرمانی جهان در مراسم افتتاحیه است. او در این رابطه گفت:« مسابقه افتتاحیه همیشه یک بازی نمادین است و این همان لحظه ای است که به عووان یک بازیکن یا طرفدار متوجه می شوید که بعد از چهار سال تلاش وارد آن شده اید.هیچکس نمی داند در این چهارهفته چه اتفاقاتی خواهد افتاد اما همه مطمین هستند که یک ماه خاطره انگیز و به یادماندنی خواهد بود.» او افزود:« این یک اتفاق بزرگ و احساسی برای میزبان مسابقات است. پس از مدت ها کار سخت ناگهان از سراسر دنیا عاشقان فوتبال در این کشور جمع می شوند. احساسی را که چهارسال پیش در برزیل داشتم را به یاد می آورم و حالا خوشحال هستم که این شور و حال را با روس های به اشتراک می گذارم.»تهیه کننده مراسم افتتاحیه کانال یک روسیه است و فلیکس میخایلوف کارگردان مراسم اصلی است.

ارسال نظر