|
|
کدخبر: ۱۸۱۵۱۲

شجاعیان درباره احتمال لژیونر شدن امید ابراهیمی گفت‌: من هم اخباری در این زمینه شنیده‌ام اما تصمیم گیرنده خود بازیکنان هستند.

به گزارش امیدنیوز ،

داریوش شجاعیان هافبک مصدوم تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگویی که با "رادیو تهران" انجام داد، آخرین وضعیت خودش اظهار کرد: روند فیزیوتراپی را انجام می‌دهم و درمانم را طی می‌کنم تا ان‌شاء‌الله به استقلال برگردم. هنوز ‌دقیقا نمی‌دانم چه زمانی می‌توانم بازی کنم اما فکر می‌کنم تا نیم فصل درگیر مصدومیت هستم و امیدوارم که بتوانم هر چه‌ سریع‌تر بر گردم. این یک بدشانسی بزرگ برای من بود چرا که قبل از جام جهانی و در برهه‌ای که استقلال به من نیاز داشت، مصدوم شدم اما خدا را شکر بازیکنان‌مان دست به دست هم دادند و توانستند در بازی‌ها برنده باشند و در لیگ قهرمانان آسیا به دور بعد صعود کنیم و در لیگ هم شرایط خوبی داشته باشیم.

او در ادامه‌ درباره احتمال برگزاری سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس گفت‌: این سوپر جام به دلیل این که در برهه‌ای قرار گرفته است که تیم‌ها در حال‌ بدنسازی هستند و به خاطر این که احتمال مصدومیت بازیکنان دو چندان می‌شود، اگر انجام نشود بهتر است. اگر هم قرار است انجام شود کمی عقب بیافتد و نزدیک مسابقات باشد، چرا که این تاریخی که برای سوپر جام انتخاب کرده‌اند مناسب نیست. در این باره حتما آقای شفر دلایلی دارند که با برگزاری سوپر جام مخالفت می‌کنند. دیگر هر چه که صلاح تیم باشد مربی تصمیم می‌گیرد.

شجاعیان در پاسخ به این سوال که آیا برای نیم فصل از لیست استقلال کنار گذاشته می‌شود یا خیر؟ گفت‌: از این تصمیم اطلاعی ندارم چه اتفاقی رخ می‌دهد. فعلا چیزی به من نگفته‌اند. شاید من بتوانم زودتر از پایان نیم فصل برسم و بتوانم کمک کنم. من دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در ادامه‌ درباره احتمال بازی کردنش در جام جهانی هم گفت‌: اگر مصدوم نمی‌شدم این شانس را داشتم که به تیم‌ ‌ملی دعوت شوم، چرا که همه تلاشم را می‌کردم تا نظر کادر فنی تیم‌ ‌ملی را جلب کنم. پیش از این که مصدوم شوم به تمرینات ریکاوری تیم‌ ‌ملی هم می‌رفتم و امیدوار بودم بتوانم کمک کنم، اما خواست خدا بود که مصدوم شوم و سرنوشت من این گونه رقم بخورد. تیم‌ ‌ملی هم به جام جهانی رفت و سربلند برگشت و ما هم به این تیم افتخار می‌کنیم. من بر اثر یک حادثه مصدوم شدم و رباط پایم پاره شد و میلاد فخرالدینی روی آن صحنه مقصر نبود.

شجاعیان در ادامه‌ درباره عملکرد تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه، اشاره کرد و گفت‌: همه از تیم‌ ‌ملی راضی بودند و می‌توانستیم از گروه صعود کنیم و سر یک اتفاق نتوانستیم صعود کنیم. همه مردم راضی و خوشحال هستند و به صعود امیدوار بودند. پس از بازگشت تیم‌ ‌ملی دیدید که چه استقبالی از آنها کردند. همه دیدند آقای کارلوس کی‌روش بعد از هشت سالی که در فوتبال ایران حضور دارند چه تحولی در فوتبال ایران ایجاد کرده‌اند و کاری کرده است که توقعات از تیم بالا رفته بود و همه منتظر صعود تیم‌ ‌ملی بودند.

وی درباره احتمال ماندن یا رفتن کارلوس کی‌روش هم، گفت‌: در این چند سالی که آقای کی‌روش بوده همه راضی بودند. ما در صدر آسیا قرار داشتیم و بدون دغدغه‌ هم به جام جهانی صعود کردیم. همه راضی هستند که سرمربی بماند چرا که بار فنی خیلی خوبی دارد و می‌تواند به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران کمک کند. ان‌شاء‌الله که فدراسیون فوتبال تمهیداتی را در نظر بگیرند که کی‌روش را نگه دارند تا بتوانیم در جام ملت‌های آسیا قهرمان آسیا شویم.

شجاعیان در ادامه‌ این گفت‌وگو در پاسخ به این سوال که عملکرد بازیکنان استقلال در جام جهانی چطور بود، بیان کرد: بهتر است از فضای رنگ خارج شویم. همه خیلی خوب کار کردند، چه استقلال، چه پرسپولیس و چه لژیونرها همه خوب بازی کردند. همه دست به دست هم دادند تا ایران خوشحال شود.

وی درباره احتمال لژیونر شدن امید ابراهیمی گفت‌: من هم اخباری در این زمینه شنیده‌ام اما تصمیم گیرنده خود بازیکنان هستند. باید دید چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد. هواداران دوست دارند همه بازیکنان بمانند و به تیم کمک کنند. ما هم دوست داریم بهترین بازیکنان بمانند و تیم قدرتمندی داشته باشیم، اما فوتبال حرفه‌ای است و پیشنهادات می آیند و در این باره خود بازیکنان هستند که تصمیم گیری می‌کنند. هواداران باید این تصمیم را بر عهده بازیکن بگذارد تا خود بازیکن تصمیم بگیرد.

هافبک مصدوم تیم فوتبال استقلال درباره مطالباتش از این باشگاه گفت‌: متاسفانه روند دریافت مطالباتم محدود نبوده و از فصل قبل طلبکار هستم و از خیلی از مسائل نیز خبر ندارم. وقتی بازیکنی تلاش می‌کند و کل زندگی‌اش را برای فوتبال گذاشته است، باید مطالباتش نیز پرداخت شود. در فوتبال خارجی یک بازیکن تمام تمرکزش بر روی فوتبال است اما در ایران 80 درصد تمرکز یک فوتبالیست در حاشیه‌ها قرار دارد به همین خاطر برخی از بازیکنان در برخی از بازی‌ها تمرکز کافی را ندارند و ضعیف کار می‌کنند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال با اشاره به آینده این تیم در لیگ هجدهم، تصریح کرد: امسال با تدابیری که باشگاه در نظر گرفته است می‌خواهیم هم در آسیا و هم در لیگ موفق ظاهر شویم. ما سال قبل بعد از این که آقای شفر آمدند روند تیممان رو به رشد بود و توانستیم خودمان را به بالای جدول رده‌بندی برسانیم. امیدوارم امسال هم مثل سال قبل هواداران حمایت کنند تا بتوانیم در کنار هم خوشحال باشیم.

ارسال نظر