|
|
کدخبر: ۱۸۲۱۲۳

علی اکبری ، مبارز ایرانی :

فایتر ایرانی که در مسابقه سنگین با حریف لهستانی آسیب دید، به کری خوانی رقیب روسی پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر علی اکبری شنبه شب در یک مبارزه جذاب و سنگین توانست دانیل معروف به خرس لهستان را داخل قفس از پای دربیاورد و یک گام به کمربند قهرمانی ACB نزدیک تر شود.


این ورزشکار ایرانی که در مسابقه با حریف لهستانی آسیب دیده، دیروز اعلام کرده بود شاید نتواند برابر واخایف از روسیه که قبل و بعد مسابقه برایش کری خوانی کرده بود، قرار بگیرد. این مبارزه 19 آبان برگزار می شود و علی اکبری می گوید باید بعد از معاینه توسط پزشکان و تشخیص میزان آسیب دیدگی اش در این رابطه نظر نهایی را بدهد.


امیر علی اکبری در این باره به "ورزش سه" گفت: در ورزش اول سلامتی مهم است چون اگر بدن ورزشکار سالم نباشد، اصلا نمی تواند مسابقه بدهد. من هم آسیب دیدگی هایی دارم که البته فکر نمی کنم خیلی جدی باشد. گفتم وقتی به تهران برگردم و پزشکان معاینه ام کنند، درباره حضور در مسابقه بعدی تصمیم گیری می کنم.


وی افزود: از من گذشته که از کسی بترسم. این حریف روسی هم کسی است که من اولین بار با او کری خوانی کردم. از خدایم است که با او مبارزه کنم و شکستش دهم. آن مبارزه اتفاقا برای من از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر برنده شوم، می توانم کمربند قهرمانی را به دست بیاورم.


هرکول ایرانی که با درخشش در رایزین به سازمان ACB پیوسته، درباره احتمال حضورش در UFC که معتبرترین مسابقات در رشته MMA به شمار می رود، گفت: برای من رفتن به UFC اصلا سخت نیست. خیلی از نفراتی که الان در ACB مبارزه می کنند، بهتر از ورزشکاران حاضر در UFC هستند. بحث های قراردادی و مالی هم برای من مهم است. به هر حال فعلا باید 2 مبارزه دیگر در ACB داشته باشم و بعدا درباره آینده تصمیم گیری می کنم.

ارسال نظر