|
|
کدخبر: ۱۸۳۰۴۱

گلزن کروات جانشین گادوین منشا می‌شود

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات زمستانی مهاجم دیناموزاگرب را هدف قرار داده است و این بازیکن با نظر برانکو به عضویت این تیم در خواهد آمد.

در شرایطی که طی روزهای اخیر شایعاتی درباره حضور رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی به گوش می‌رسید، سرمربی سرخپوشان برای تقویت خط حمله تیمش روی مهاجم 193 سانتی‌متری دیناموزاگرب حساب باز کرده و بعد از توافق ابتدایی با این بازیکن، او به زودی راهی تهران خواهد شد تا در مذاکره با مدیران باشگاه قرارداد خود را به امضا برساند.

 

جانشین منشا از کرواسی می‌آید

 

چهارمین مهاجم خارجی دوران مربیگری برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس طی مذاکراتی که صورت گرفته از دیناموزاگرب به این تیم خواهد پیوست. سرمربی کروات سرخپوشان که روز پنجشنبه به تهران بازگشته، بلافاصله در جلسه با مدیران تیم در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی به گفتگو نشست. برانکو بعد از اینکه متوجه شد باشگاه فولاد قصد فروش سینا مریدی را نخواهد داشت و عقد قرارداد با محمد نادری نیز نهایی شده، گزینه خط حمله خود را معرفی کرد تا باشگاه مذاکرات با این بازیکن را دنبال کند.

 

در این جلسه 2 ساعته برانکو لیست مازاد خود شامل احسان علوان زاده، گادوین منشا، شاهین عباسیان و احمد بهاروندی را نیز به باشگاه اعلام کرد و این چهار بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد. حضور گادوین منشا در لیست مازاد پرسپولیس عجیب‌ترین تصمیم سرمربی سرخپوشان بود که طی 6 ماه اخیر زمزمه‌های آن به گوش می‌رسید. کاملا واضح بود که با درخواست حضور یک مهاجم دیگر (زمزمه جذب مهدی طارمی یا رضا قوچان نژاد) گادوین منشا به پایان همکاری خود با سرخپوشان نزدیک شده است.

 

در نهایت در این جلسه مقرر شد که باشگاه بعد از توافق اولیه با ماریو بودیمیر، باب مذاکرات نهایی با این مهاجم بلندقامت کروات را باز کرده و او را پای عقد قرارداد بکشاند.

 

ولادیمیر بودیمیر کیست؟

 

مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس ماریو بودیمیر نام دارد که 193 سانتیمتر بلندی قامت اوست و در امر گلزنی با سر تبحر ویژه‌ای دارد. بودیمیر می‌تواند ضعف پرسپولیس در گلزنی از روی ارسال‌های هوایی را نیز برطرف کند و به همین دلیل برانکو برای جذب وی مصر است.

 

این مهاجم کروات سال گذشته در تیم رودس کرواسی حضور داشت که در 21 بازی توانست 15 بار گلزنی کند و توانست با نمایش‌های درخشان خود مورد توجه غول فوتبال کرواسی قرار بگیرد و در تابستان 2018 به دیناموزاگرب بپیوندد. بودیمیر توانسته در نیم فصل اخیر 8 گل در تمام رقابت‌ها برای دیناموزاگرب به ثمر برساند. 5 گل در لیگ، دو گل در مقدماتی لیگ اروپا و یک گل در جام حذفی حاصل کار این مهاجم بوده و وی با همین آمار نسبتا خوب  توانسته مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار بگیرد.

 

 

دیناموزاگرب رضایتنامه بودیمیر را صادر می‌کند؟

 

مهمترین موضوع در انتقال این بازیکن دریافت رضایتنامه از باشگاه دیناموزاگرب است. بودیمیر در زمان حضور برانکو ایوانکوویچ صحبت‌های ابتدایی برای حضور در تهران را انجام داده و همه چیز را منوط به رضایت باشگاه دیناموزاگرب دانسته است. اکنون باید دید باشگاه قادر است در مذاکره با دیناموزاگرب توافق برای دریافت رضایتنامه این بازیکن را صورت دهد یا خیر. باشگاه پرسپولیس در تابستان سال گذشته میلادی یکی از پدیده‌های خود را در قراردادی آزادی به این باشگاه فرستاده است و روابط خوبی با دیناموزاگرب با توجه به سابقه طولانی حضور برانکو در آن، دارد. این مساله می‌تواند باب مذاکرات مثبت با دیناموزاگرب برای در اختیار گرفتن ماریو را به همراه داشته باشد.

 

مهاجم پنجم پرسپولیس برای حضور فیکس می‌آید

 

پرسپولیس در حال حاضر علی‌علیپور، مهدی‌شریفی، محمدامین اسدی و سعید کریمی را به عنوان مهاجمان تخصصی در اختیار دارد و با جذب بودیمیر شمار این مهاجمان به عدد 5 خواهد رسید. شاید همین تعدد نفرات در نوک پیشانی خط حمله بود که باعث شد برانکو روی نام مهاجم نیجریه‌ای و محبوب هواداران که با گلزنی در لیگ قهرمانان عملکرد مثبتی برخلاف لیگ داخلی از خود به جا گذاشته بود، قلم قرمز بکشد و او را در لیست مازاد قرار دهد. ماریو احتمالا زوج اصلی این تیم در خط حمله را با حضور علی علیپور شکل خواهد داد.

 

پرسپولیس 4 روز دیگر راهی دوحه خواهد شد تا اردوی آماده سازی خود برای حضوری موفق در ادامه فصل را در کمپ اسپایر برگزار کند و به نظر می‌رسد تا پیش از اعزام تیم، مقدمات نهایی عقد قرارداد با ماریو بودیمیر صورت خواهد گرفت.

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین