|
|
کدخبر: ۱۸۳۸

کادرفنی، سرپرستی و بازیکنان تیم فوتبال(زیر ۱۷ سال) نوجوانان ایران با حضور در بیمارستان بهمن از غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال ایران عیادت کردند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از مهر، در این دیدار علی دوستی‌مهر سرمربی تیم فوتبال(زیر ۱۷ سال) نوجوانان ایران با اشاره به بزرگی غلامحسین مظلومی گفت: زمانی که سن ما کم بود و فوتبال را دنبال می‌کردیم، غلامحسین مظلومی الگوی اخلاقی و فنی‌مان بود.

وی در ادامه اضافه کرد: غلامحسین مظلومی یک گلزن قهار و موقعیت شناس در استقلال و تیم ملی بود که تا همین الان مانند او تکرار نشده است. این پیشکسوت عزیز افتخارات زیادی را برای فوتبال ایران بدست آورده است.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران ادامه داد: مظلومی به گردن فوتبال ایران حق دارد و البته باید بگویم در چند سال گذشته ایشان همیشه به تیم‌های فوتبال پایه ایران سر زده‌اند و سر تمرینات تیم‌های نوجوانان و جوانان آمده‌اند و ما از ایشان درس‌های زیادی گرفته‌ایم.

دوستی‌مهر در پایان گفت: کادر فنی تیم‌ نوجوانان و بازیکنان آن برای غلامحسین مظلومی آرزوی سلامتی دارد. همه ما برای سلامتی پیشکسوت فوتبال ایران دعا می‌کنیم و از از خدا می‌خواهیم که سایه ایشان همیشه روی سر فوتبال ایران باشد.

غلامحسین مظلومی که هفته پیش و به دلیل ناراحتی معده تحت عمل جراحی قرار گرفت، خوشبختانه این روزها شرایط بهتری دارد و به بخش منتقل شده است. غلامحسین مظلومی که در دهه پنجاه ستاره فوتبال ملی و باشگاهی ایران بود و محبوبیت بسیاری داشت.

بر اساس اعلام پزشکان، تا آخر هفته جاری پیشکسوت فوتبال ایران از بیمارستان مرخص می‌شود.

ارسال نظر