|
|
کدخبر: ۱۸۴۰

ستاد برگزاری جشنواره فوتبال، از آغاز ثبت‌نام باشگاه‌ها در جشنواره فوتبال به صورت همزمان خبر داد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نخستین جشنواره فوتبال ایران با مجوز فدراسیون فوتبال ایران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی از تاریخ ۲۹ مرداد تا اول شهریور برگزار می شود.

ستاد برگزاری این جشنواره در راستای رعایت ضوابط فدراسیون فوتبال جهت شرایط مساوی در حضور باشگاه ها جانمایی در نمایشگاه این جشنواره را بر مبنای تقدم در ثبت نام از تاریخ ۲۴ تیرماه اعلام کرد.

البته بیش از نیمی از تیم های لیگ برتر فوتبال کشور و بخشی از باشگاه های دسته اول از اعلام حضور خود در مصاحبه با ستاد برگزاری جشنواره خبر داده اند.

با توجه به اعلام ستاد برگزاری جشنواره محور اصلی جشنواره فوتبال نمایش توانمندی‌ها و دستاوردهای باشگاه های فرهنگی و ورزشی فوتبال است و ارتباط با هواداران، تعامل با برندهای معتبر جهت حمایت و اسپانسری، ارتباط با رسانه ها، حضور در نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی و مشارکت در بخش برترین ها از دیگر ویژگی های این جشنواره است.

وب سایت این جشنواره به نشانی www. ballex. ir فعال بوده و ستاد برگزاری با شماره های ۰۲۱۶۶۱۲۲۹۰۵ و ۰۲۱۶۶۱۲۲۹۱۵ پاسخگوی سئوالات علاقه مندان و متقاضیان شرکت در این جشنواره است.

ارسال نظر