|
|
کدخبر: ۱۸۶۶

دور تازه تمرینات تیم‌های ملی الف و ب والیبال ایران برای حضور در مسابقات پیش رو از دوشنبه هفتم مردادماه آغاز خواهد شد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از سایت فدراسیون والیبال، مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تیم ملی والیبال الف ایران تمرینات خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در دبی از ۷ مردادماه آغاز خواهد کرد و تیم ملی ب ایران نیز احتمالا راهی مسابقات والیبال کشورهای اسلامی می‌شود.

حسین معدنی با بیان اینکه بازی‌های کشورهای اسلامی از اواخر شهریورماه به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد، ادامه داد: براساس برنامه اعلام شده، مسابقات والیبال بازی‌های کشورهای اسلامی از ۳۰ شهریورماه آغاز و تا نهم مهرماه ادامه خواهد داشت. البته هنوز برگزاری این مسابقات قطعی نشده است اما تیم ملی ب اردوی آمادگی خود را با هدف حضور در این رقابت‌ها از هفتم مردادماه آغاز می‌کند.

مربی تیم ملی والیبال در ادامه به حضور چند بازیکن از تیم ملی ب در فهرست بازیکنان ایران در لیگ جهانی اشاره کرد و افزود: بازیکنانی همچون رحمان داوودی، علیرضا مباشری، علیرضا جدیدی و آرش کمالوند از تیم ملی ب به تیم ایران در لیگ جهانی پیوستند و ۲ نفر از آنها عملکرد بسیار خوبی داشتند. به نظر من بازیکنان باید در هر شرایط آماده باشند، چون هر لحظه امکان تغییر فهرست بازیکنان ایران در میادین پیش رو وجود دارد. در مجموع انگیزه بازیکنان تیم ب کمتر از تیم الف است.

معدنی به مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان نیز اشاره کرد: چند بازیکن تیم‌های ملی الف و ب نیز شرایط حضور در تیم ایران در این رقابت‌ها را دارند که در نهایت خولیو ولاسکو درباره ترکیب تیم‌های ایران در مسابقات پیش رو تصمیم گیرنده خواهد بود.

او در باره مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در تهران نیز گفت: شهریورماه امسال مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در گروه ایران در تهران برگزار می‌شود. هنوز زمان دقیق و تیم‌های شرکت کننده قطعی نشده اما احتمالا میزبان تیم‌های پاکستان و قزاقستان خواهیم بود.

ارسال نظر