|
|
کدخبر: ۱۹۰۶

تیم فوتبال صبای قم پیش از دیدارهای فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال پیکان تهران می‌رود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، در حالی که نخستین هفته از دور رفت سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز دوم مرداد ماه برگزار می‌شود، صبای قم در نظر دارد در دیداری تدارکاتی پیش از آغاز این فصل از مسابقات به مصاف تیم پیکان تهران برود.

البته حریف شاگردان محمد مایلی‌کهن در راه کسب آمادگی لازم برای انجام دیدارهای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و مصاف خانگی هفته نخست مقابل تیم فوتبال ملوان بندر انزلی، تیم امید پیکان تهران است و صبا امشب در دیداری دوستانه مقابل این تیم به میدان می‌رود.

بازیکنان صبا که این روزها در تهران و در مجموعه ورزشی شهید درخشان صباباتری آماده فصل جدید لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور می‌شوند از فرصت باقی مانده تا آغاز لیگ جدید قصد بهره‌برداری مطلوب دارند و به همین خاطر دیداری تدارکاتی با امید پیکان تهران برگزار می‌کنند.

شاگردان مایلی‌کهن در حالی در این دیدار به میدان می‌روند که در آستانه فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور هفته قبل در دیداری تدارکاتی میزبان تیم فوتبال استقلال صنعتی خوزستان بودند و در نهایت با یک گل در این دیدار به سومین شکست متوالی خود در دیدارهای تدارکاتی تن دادند زیرا صبای قم قبل به فولاد خوزستان و تراکتور سازی تبریز هم باخته بود.

تیم فوتبال صبای قم برای بهتر کردن شرایط خود در فاصله زمانی اندک باقی مانده تا دیدارهای هفته نخست لیگ سیزدهم و مصاف خانگی با ملوان بندر انزلی امروز به احتمال فراوان آخرین بازی تدارکاتی خود را انجام می‌دهد زیرا مسئولان این تیم درخواست باشگاه مس کرمان برای انجام یک بازی تدارکاتی دیگر در روز پنجشنبه هفته جاری را نپذیرفتند.

مسئولان تیم فوتبال مس کرمان به سرمربیگری مجتبی تقوی که این روزها در تهران اردوی آماده‌سازی خود را برپا کرده‌ و آماده فصل جدید لیگ برتر می‌شود به صبای قم پیشنهاد یک بازی تدارکاتی دادند اما محمد مایلی‌کهن با انجام این بازی مخالفت کرد زیرا معتقد است در آستانه بازی با ملوان تیمش نباید بازی سنگین تدارکاتی انجام دهد و به همین خاطر با امید پیکان تهران مسابقه خواهد داد.

این در حالی است که مصاف تیم‌های فوتبال صبای قم و ملوان بندر انزلی از هفته نخست فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال روز چهارشنبه دوم مرداد ماه در ورزشگاه یادگار امام شهر مقدس قم به انجام خواهد رسید.

ارسال نظر