|
|
کدخبر: ۱۹۱۱

کاپیتان فصل گذشته تیم فوتسال لیگ برتری راه ساری با اعلام اینکه مسئولان راه به وعده‌های‌شان پایبند باشند، گفت: سه پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتر فوتسال برای فصل جدید دارم.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، محمود لطفی اظهار داشت: فصل گذشته لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با افت و خیزهایی برای نماینده مازندران در این مسابقات همراه بود.

وی افزود: نتوانستیم آن گونه که انتظار داشتیم به عنوان تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور ظاهر شویم و نتایج مطلوب را کسب کنیم.

لطفی در پاسخ به خبرنگار ورزشی در مورد اینکه آیا امسال نیز فوتسال حرفه‌ای خود را با راه ساری ادامه می‌دهید، تصریح کرد: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید ببینیم که مسئولان راه ساری به قول و وعده‌هایی که به من دادند پایبند هستند یا نه.

این بازیکن سابق تیم ملی فوتسال کشورمان در مورد پیشنهادات خود از تیم‌های مختلف فوتسال لیگ برتری یادآور شد: هم‌اکنون سه پیشنهاد از تیم‌های مختلف لیگ برتری دارم.

لطفی در پاسخ به دیگر سئوال مبنی بر اینکه آیا در بین پیشنهاداتی که برای فصل آینده برای همکاری به شما شده نام تیم‌های تهرانی به چشم می‌خورد، اذعان داشت: نه، از تیم‌های تهرانی درخواست همکاری نداشتم ولی پیشنهاداتم از تیم‌های استانی حاضر در لیگ برتر فوتتسال بوده است.

ارسال نظر