|
|
کدخبر: ۱۹۳۹

دایی:

مربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، کریم انصاری‌فرد با جدایی از جمع سرخپوشان به این تیم ظلم کرده است.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، محمد دایی در مورد جدایی انصاری‌فرد از پرسپولیس و اتفاقاتی که منجر به این اتفاق شد، اظهار داشت: در مورد انصاری‌فرد تمام حرف‌ها را علی دایی زد و فکر نمی‌کنم چیزی باقی مانده باشد. متاسفانه بعضی از بازیکنان می‌خواهند تمرینات بدنسازی را انجام ندهند و در مجموع از تمرینات ابتدای فصل فرار کنند.

وی با تاکید بر اینکه هر چیزی اصول خاص خود را دارد، افزود: باید مقابل این اقدامات و بازیکن سالاری ایستاد. باید این بت را شکست. من فکر می‌کنم تصمیمی که گرفته شد درست بود و نباید حق آنهایی که یک ماه و نیم صبح و بعدازظهر تمرین کرده‌اند ضایع می‌شد.

مهاجم سابق پرسپولیس در مصاحبه‌هایش گفته بود که به صورت جداگانه بدنسازی کرده و مشکلی ندارد. دایی در این خصوص گفت: من هم شنیدم که انصاری‌فرد این حرف را زده است ولی فوتبال یک بازی دسته جمعی است. اگر قرار باشد هر بازیکنی به صورت جداگانه مربی بدنساز بگیرد و بدنسازی کند، پس همه بازیکنان بروند و به تنهایی با مربی بدنساز کار کنند. آن وقت تیم‌ها دیگر نیاز به مربی بدنساز ندارند. فوتبال یک بازی گروهی است و بازیکن باید تمرینات خود را در قالب تیم انجام دهد.

مربی پرسپولیس در مورد مصاحبه انصاری‌فرد که با کنایه گفته بود اگر استخاره‌ها اجازه دهد دوباره به پرسپولیس بازخواهد گشت، خاطر نشان کرد: فقط باید بگویم انصاری‌فرد یادش باشد که چگونه به تهران آمد. همانگونه که آمدن او به تهران و پیشرفت فوتبالی‌اش استخاره نبود مطمئن باشید که این تصمیم هم فوتبالی بود و یک تفکر بزرگ پشت آن قرار داشت.

وی افزود: معتقدم یک فوتبالیست قبل از مسائل فنی اول باید عقلش بزرگ باشد و بعد بتواند درست تصمیم بگیرد. این راهی که انصاری‌فرد رفت از لحاظ فوتبالی نمی‌تواند به نفعش باشد. در ضمن باید بگویم که او با این کارها به پرسپولیس ظلم کرد و دست باشگاه را برای یارگیری در پست خودش بست. فکر کنم دیگر بهتر باشد در این زمینه صحبت نکنیم.

دایی در خصوص بازی حساس پرسپولیس و تراکتورسازی و تقابل علی کریمی و انصاری‌فرد با تیم‌های سابق‌شان تصریح کرد: این بازی ربطی به نام‌ها ندارد و پرسپولیس و تراکتورسازی به خاطر اینکه تیم‌های بزرگی هستند، همیشه بازی‌های‌شان جذاب از آب درمی‌آید. امیدوارم این بازی در همان شروع لیگ هیجان انگیز باشد و بتواند مردم را از یک بازی زیبا سیراب کند.

ارسال نظر