|
|
کدخبر: ۲۲۰

پشت‌خط زن تیم ملی والیبال گفت: در دیدار دوم برابر ایتالیا همه دیدند که داور با تصمیماتش آنها را پیروز کرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، امیر غفور در خصوص مصاف ایران با ایتالیا در مودنا و ساساری اظهار داشت: در بازی اول ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم. در بازی دوم، آنها خیلی خوب شروع کردند؛ البته ما هم خوب بازی کردیم، اما آنها که برایشان خیلی مهم بود ۳ امتیاز این دیدار را از آن خود کنند. ایتالیایی‌ها به هر دری زدند تا پیروز شوند.

وی افزود: ما در مجموعه دو بازی خوب ظاهر شدیم و توانستیم شایستگی‌های خود را به خوبی نشان دهیم. آنها آمده بودند تا ۶ امتیاز را بگیرند، اما تنها دو امتیاز نصیبشان شد و ما توانستیم ۴ امتیاز در خاک ایتالیا از آنها بگیریم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: این یک حسن است برای تیم ما که در حضور تماشاگران و داوری ناعادلانه ۴ امتیاز از آنها گرفتیم. در ست پنجم همه دیدند که داور آنها را پیروز کرد.

وی افزود: ولاسکو به ما گفته بود که در این بازی برای داور و تماشاگران چند پوئن کنار بگذارید و بازی خود را کنید. چون این شرایط بر علیه ما خواهد بود، اما در مجموع فکر می‌کنم مردم ما از مردم ایتالیا راضی‌تر بودند.

غفور در خصوص بازی با کوبا افزود: کوبا تیمی قدرتمند است و بازی مقابل این تیم در هاوانا بسیار برایمان سخت خواهد بود. نتیجه‌ای که آنها مقابل روسیه داشتند و پیروزی آنها نشان از پیشرفت تیم و قدرت کوبا در این مسابقات دارد. آنها هر بازی بهتر می‌شود؛ ما هم بهتر می‌شویم. ما با دل و جان به مصاف کوبا می‌رویم. کوبا هم می‌خواهد از نام و اعتبار خود دفاع کند، اگر بتوانیم بازی خود را انجام دهیم مطمئنا پیروز میدان خواهیم بود.

ارسال نظر