|
|
کدخبر: ۲۶۷

رویانیان:

نشست معرفی محصول جدید باشگاه پرسپولیس درحالی برگزار شد که در این نشست محمد رویانیان ضمن بیان این جمله که " همه نوشابه انرژی‌زا پرسپولیس را بخرند تا ما پول در بیاوریم "، گفت: قطعا درآمدهای حاصل از فروش این کالا و محصولات دیگر، به پرسپولیس کمک زیادی خواهد کرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از مهر، نشست معرفی محصول جدید باشگاه پرسپولیس درحالی عصر امروز سه‌شنبه با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد که محمد رویانیان مدیرعامل این باشگاه حتی به ابتدای جلسه هم نرسید تا حسین رضایی‌زاده مدیرعامل شرکت دانش بنیان سیمرغ حکمت ایرانیان شروع کننده جلسه باشد.

وی با جمله تاخیر نزد ایرانیان است و بس اظهار داشت: درحالیکه در دنیا انجمن پزشکان مبارز با نوشابه انرژی‌زا تاسیس شده است اما ۶۵ درصد مردم ایران نوشابه انرژی‌زا مصرف می‌کنند. در این بین ما نمی‌توانیم با برندهای مطرح نوشابه انرژی‌زا رقابت کنیم و برای رقابت با آنها از برند محبوب، مردمی و ملی و بین‌المللی پرسپولیس استفاده کنیم. قطعا تلفیق دانش ملی و این برند محبوب، می‌تواند اتفاقی نو را در صنعت غذایی کشور رقم بزند.

حسین رضایی‌زاده با بیان اینکه این نوشابه محدودیت سنی و جنسی ندارد و در شهر همدان، شهر ابن سینا تولید خواهد شد، ادامه داد: این نوشابه ابتدا در قوطی‌های ۵۰۰ میلی‌لیتری و با قیمت ۴۵۰۰ تومان عرضه می‌شود که نصف قیمت نوشابه انرژی‌زاهای خارجی است که در آینده قوطی‌های ۲۵۰ میلی‌لیتری آن هم عرضه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه هر ایرانی در سال ۴۲ لیتر نوشابه مصرف می‌کند و در رده جهانی ایران از نظر مصرف نوشابه در رتبه چهارم قرار دارد، تاکید کرد: قرار است در ماه حدود یک و نیم میلیون بطری عرضه شود که معادل جهانی هم ندارد. همچنین بزودی نوشابه پرسپولیس هم عرضه می‌شود.

محمد رویانیان هم که با تاخیر در این نشست حاضر شد، قبل از هر صحبتی درب یکی از شیشه‌ها باز کرد و پس از مصرف نوشابه انرژی‌زا خطاب به حاضران گفت: بنده به تمام مدیران کشور توصیه می‌کنم قبل از شروع سخنرانی خود از این نوشابه استفاده کنند.

وی با بیان اینکه پس از ۱۸ ماه کارهای اقتصادی پرسپولیس یکی پس از دیگری به بازار عرضه می‌شود، خاطرنشان کرد: قطعا درآمدهای حاصل از فروش این کالا و محصولات دیگر، به پرسپولیس کمک زیادی خواهد کرد. این مسائل می‌‎تواند درآمدزایی بالایی برای باشگاه داشته باشد، اتفاقی که نیاز امروز ماست.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به اینکه طی مراحل قانونی برای ثبت و دریافت مجوز این محصول کمتر از چند ماه کار بزرگی بود که صورت گرفت، تاکید کرد: ابتدا چند شرکت آلمانی حتی با زدن لوگوی پرسپولیس نمونه این محصول را برای‌مان ارسال کردند که هم از نظر مالی به صرفه نبود و هم مناسب ذائقه ایرانی‌ها نبود.

در ادامه رویانیان با شوخی اعلام کرد که همه از این نوشابه بخرند تا ما پول در بیاوریم و پاسخ به این سوال که طبق مطالب مطرح شده از فروش این محصول در ماه درآمدی بیش از ۶ میلیارد بدست می‌آید که چه مقدار آن برای پرسپولیس خواهد بود؟، با خنده اظهار داشت: سوالات خطرناک نپرسید و از خط قرمزها عبور نکنید. تا حالا که نفروختیم، ضمن اینکه اینهمه آشغال می‌فروشند و کسی کاری ندارد. مثلا این دو توپی که به هم می‌زنند، یکبار در برج میلاد تبلیغ شد و حتی نوه‌های من رفتند و خریدند. برادر و همسر برادرم هم از اینها خریده‌اند.

وی که از پاسخ دادن به این پرسش به صورت شفاف طفره رفت و تنها اعلام کرد پول یک بازیکن در می‌آید، ادامه داد: نوشابه‌های انرژی‌زا خارجی بدرد نخور هستند و بهتر است محصول ایرانی که بر پایه کار و تلاش ایرانی تولید شده است، را بخرید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین جملاتی از جمله " آیا آقایان با خوردن این نوشابه می‌توانند از دست همسرانشان فرار کنند "، " دکتر مسائل دیگر را ول کن و نوشابه را بچسب "، " از صبح اینقدر صحبت کردم که سایت‌ها دارند هنگ می‌کنند "، " بعد از جلسه با سجادی و تاج یک سر به خانه زدم و نوه‌ام را دیدم. ۴ نوه دارم که ۲ تای آنها دو قلو هستند "، " می‌دانستم قرار است نوشابه انرژی‌‌زا بخورم، به خاطر این امروز از صبح پیش وزیر ارتباطات، سجادی، تاج و در نهایت به دفترم رفتم و کارها را انجام داده و با تاخیر به این جلسه رسیدم " را مطرح کرد.

رویانیان همچنین در مورد اینکه در نشست با سجادی خواسته‌اید پروین نرود، با خنده گفت: رفته بودم، بگویم خودم را بر ندارند.

ارسال نظر