|
|
کدخبر: ۲۶۹۵

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در این شرایط جار و جنجال بی‌فایده است و کی‌روش باید مشکلاتش را با تعامل حل کند.

به گزارشامیدنیوز، محمد رویانیان در گفت‌وگو با فارس در خصوص اظهارات اخیر کارلوس کی‌روش راجع به برنامه های سازمان لیگ اظهار داشت: با توجه به صحبت‌های روز گذشته و سروصدایی که به پا کرده در آستانه حضور تیم ملی ایران در جام جهانی باید از کی‌روش بخواهم تا در نشستی با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این مشکل درون خانوادگی را حل کند.

وی افزود: الان جار و جنجال هیچ فایده‌ای ندارد. من هم حرف‌های کی‌روش را خواندم و راستش را بخواهید به دنبال جواب دادن نبودم اما برخی از حرف‌های ایشان را توهین‌آمیز دیدم. من خودم هم از مهدی تاج انتقاد می‌کنم اما مسئولان سازمان لیگ از جمله تاج کارهای خوبی برای لیگ ما انجام دادند. در فصل گذشته که یک سال خاص برای تیم ملی بود، چون می‌خواستیم به جام جهانی برویم با یک برنامه تمام و کمال برای تیم ملی شاید برخی باشگاه‌ها ضرر کردند اما تیم ملی کارش را ادامه داد. این درست نیست که اینطور کی‌روش به سازمان لیگ می‌تازد.

رویانیان ادامه داد: متأسفانه کی‌روش از منزله بالا و حرف‌هایش را توهین‌آمیز می‌گوید. واقعاً حرف ایشان که می‌گوید راننده سازمان لیگ برنامه‌های لیگ سیزدهم را نوشته بی احترامی است و بعید است از کی‌روش با تجربه که این ادبیات را داشته باشد.

مدیرعامل قرمزها یادآور شد: شاید برخی انتقادها به حق باشد، اما مطمئن باشید هدف همه تقویت تیم ملی است و همیشه مسئولان سازمان لیگ این را مد نظر داشته باشند. البته کی‌روش بداند لیگی پویا و قوی به تیم ملی کمک می‌کند نه لیگ ضعیف.

وی افزود: اگر بخواهیم تعطیلات زیادی در لیگ داشته باشیم و سپس راهی جام جهانی شویم قطعاً کیفیت‌ها تغییر می‌کند. کی‌روش باید بداند اگر به جام جهانی رفتیم ماحصل زحمات بازیکنان کادر فنی، ‌مسئولان، سازمان لیگ، هواداران و مخصوصاً رسانه‌ها بوده است. حتی دولتی‌ها هم زحمات خود را کشیده‌اند بنابراین کمک یک مجموعه در رأس آن بازیکنان و کادر فنی عامل این موفقیت بوده است و الآن نباید به سازمان لیگ اینطور فشار آورد.

وی تأکید کرد: ما الآن به جام جهانی رفتیم و در نهایت با تعامل و آرامش می‌شود مسائل خانوادگی را حل کرد تا نه تیم ملی ضرر کند نه باشگاه‌ها. ما باید با یک برنامه خوب و مدون همه به هم کمک کنیم و از هرگونه توهین و بی‌احترامی بپرهیزیم چون کمکی به فوتبال ما نمی‌کند.

ارسال نظر